Uczniowie SOSW z Ząbkowic na Ogólnopolskim Turnieju Badmintona

środa, 27.11.2019 11:59 2094 0

W dniach 15 – 17 listopada uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ząbkowicach Śląskich uczestniczyli w XV Ogólnopolskim Turnieju Badmintona w Koninie, którego organizatorem było Wielkopolskie Stowarzyszenie ZSS Sprawni Razem. Dziewięćdziesięciu ośmiu zawodników z jedenastu województw rywalizowało w hali ” RONDO” w kategoriach z podziałem na pleć i wiek.

Wśród reprezentantów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Ząbkowicach Śląskich, pod opieką nauczyciela Jacka Wójs znaleźli się:

• Patryk Apanasewicz
  • Damian Czarnota
  • Mieczysław Pawlikowski
  • Kacper Wiatrowski

W kategorii chłopców 3 miejsce zajął P. Apanasewicz, 5 miejsce D. Czarnota, natomiast w grze deblowej M. Pawlikowski zajął 2 miejsce. W ogólnej klasyfikacji województwo dolnośląskie zajęło 5 miejsce.