komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 6 grudnia 2019

Mikołaja, Jaremy

Gmina ruszyła ze sprzedażą działek pod budownictwo jednorodzinne w Kamieńcu Ząbkowickim

piątek, 8.11.2019 00:00 , komentarze: 21 , odsłony: 5237
kategorie artykułu:

Gmina Kamieniec Ząbkowicki rozpoczęła sprzedaż działek pod budownictwo jednorodzinne w pobliżu ul. Parkowej. Na chętnych czekają 24 uzbrojone działki.

Pod koniec 2018 roku gmina rozpoczęła prace przy uzbrojeniu terenów pod nowe osiedle domków jednorodzinnych. Jak informowano wtedy, za ponad milion złotych gmina wykona kanalizację burzową i sanitarną oraz nową sieć wodociągową. 

W październiku 2019 roku ogłoszono pierwsze przetargi na sprzedaż działek. Do tej pory nabywców znalazły dwie parcele. 

Działek na planowanym nowym osiedlu domków jednorodzinnych, w obrębie ul. Parkowej w obrębie Kamieniec Ząbkowicki II jest w sumie 24. Największa ma powierzchnię 0,1124 ha, a najmniejsza ma 0,0902 ha. Średnia cena 60.000,00 zł netto. Teren działek jest objęty strefą ochrony krajobrazu kulturowego. 

Gmina ogłosiła już kolejne przetargi, które odbędą się w grudniu. Szczegóły znajdziecie tutaj: http://komunikaty.doba.pl/2019/11/06/informacja-wojta-gminy-kamieniec-zabkowicki-8/

  

 

Wasze komentarze

Ja mam do sprzedania 54 ary budowlanej w Złotym Stoku. 20 zł za metr kwadratowy.
piątek, 08.11.2019 17:03 autor: Luki

Gdzie to Luki masz
poniedziałek, 11.11.2019 00:38 autor: Zloty Stok

Na ogrodowej przy ogródkach działkowych.
poniedziałek, 11.11.2019 11:07 autor: Luki

W programie wyborczym naszej zwycięskiej władzy były mieszkania socjalne dla mieszkańców .
Kiedy będą ?
Głosy na nich oddali i nic nie dostali .
sobota, 09.11.2019 10:15 autor:

Pole, pole, łyse pole, ale mam już plan
Pomalutku, bez pośpiechu, wszystko zrobię sam
Nad makietą się męczyłem ładnych parę lat
Ale za to zwiedzać cudo będzie cały świat
Tu na razie jest ściernisko
Ale będzie San Francisco
A tam, gdzie to kretowisko
Będzie stał mój bank
Do roboty mam smykałkę, krzepę mam, jak wół
Sam pociągnę wóz pustaków, choćby był bez kół
Już wyciąłem wszystkie krzaki, teraz zwożę żwir
Mam to w nosie, że sąsiedzi mówią o mnie "świr"
piątek, 08.11.2019 12:45 autor: IQ

A kanalizacja też jest? :-P
piątek, 08.11.2019 12:03 autor: Marcin

W Ząbkowicach na osiedlu owocowym trzeba jeszcze liczyć się z kosztami przyłączenia mediów z punktu ok. 10 tys woda i kanalizacja. Z tego co wiem bezpośrednio na działce nie ma żadnych uzbrojeń.
piątek, 08.11.2019 10:08 autor: Mieszkaniec

Naprawde fajne widoki wieża telekomunikacyjna zakład produkcyjny w odległości 200 metrów kawałek lasu i ceną zaporowa dobry interes gmina zrobiła na tych działkach bańka uzbrojenie 3 hektary majątku gminnego a zyski każdy umie policzyć a zapomniałem o kanapkach ale to taki szczegół mało istotny
piątek, 08.11.2019 09:56 autor: Mieszkaniec

wow! piękne tam widoki!
piątek, 08.11.2019 08:24 autor: Ola

wczoraj, 13 godz temu
1
środa, 4.12.2019 12:49
wtorek, 3.12.2019 13:10
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa