komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 25 września 2020

Aurelii, Wladyslawa

Od 17 września bezpłatna komunikacja autobusowa w gminie Ziębice

czwartek, 5.9.2019 12:55 , komentarze: 10 , odsłony: 4596
kategorie artykułu:

Gmina Ziębice poinformowała, że od 17 września na terenie gminy uruchomiona zostanie bezpłatna komunikacja autobusowa, która kursować będzie w każdy wtorek i piątek będący dniem roboczym. 

Uruchomienie komunikacji jest wynikiem apeli mieszkańców o takie połączenia. Autobusy będą jeździć w dni targowe, kiedy to pasażerów powinno być najwięcej. Komunikacja będzie obsługiwana przez tabor gminny, a więc godziny kursów nie mogą kolidować z odwożeniem i przywożeniem dzieci do szkół.  Jest to na razie program pilotażowy, ma za zadanie wysondować, jakie będzie zainteresowanie komunikacją wśród mieszkańców. Jeśli duże, niewykluczone, że bezpłatna komunikacja będzie funkcjonowała także w inne dni tygodnia, a jej obsługę przejmie przewoźnik prywatny. 

 

 

 

Wasze komentarze

Bardzo dobry pomysł! Zasługuje na szacunek i powinien być przykładem dla innych.
wtorek, 17.09.2019 22:58 autor: Andrzej.

Dobra inicjatywa władz.
wtorek, 10.09.2019 05:54 autor: Ytrewq

A kiedy neotrans obniży cenę biletu ? Wcześniej wymówka ze objazd a teraz że paliwo drogie. PKS Kłodzko tez do likwidacji , drogo i opłata za bagaż do schowka 3,50 kpiny jakieś
sobota, 07.09.2019 17:39 autor: autor

Super pomysł, oczywiście trasy musza być testowane tak aby dobrać je optymalnie do potrzeb mieszkańców, a z pewnością będzie na taki transport zapotrzebowanie. Na początek pytanie dlaczego autobus jadący do i z Kalinowic nie zatrzymuje się w okolicy ulic Sportowa/Polna i Sportowa/Graniczna. Podobnie jak autobus do Starczówka powinien zatrzymywać się na ul. Osińska/Zawiszy. Ludzie stamtąd też chcieliby mieć dojazd do miasta - szczególnie starsi.
czwartek, 05.09.2019 13:43 autor:

A dla kogo to?????Pojedziesz do Ziębic o 8:30 I powrót masz o 17-tej. To co przepraszam ci ludzie mają tyle czasu robić w tych Ziębicach.
piątek, 06.09.2019 00:51 autor: Ziębice

w Przedborowej też za darmo. w ogóle nie ma żadnych autobusów! pozdro dla wójta! zaorać tę gminę i buraki zasiać
czwartek, 05.09.2019 13:20 autor:

Głupich nie sieją oni sami sie rodzą.
piątek, 06.09.2019 11:12 autor: Zmęczona

Brawo świetna inicjatywa
czwartek, 05.09.2019 14:59 autor:

myślę niestety że pomysł upadnie, bo niewielu będzie chętnych. Wszyscy głośno krzyczą, a potem nikt nie jeździ, patrz Ząbkowice
czwartek, 05.09.2019 13:35 autor:

niedziela, 20.9.2020 14:51
5
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.