komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

niedziela, 13 października 2019

Geralda, Edwarda

Zmarł pierwszy burmistrz Ząbkowic Śląskich

wtorek, 3.9.2019 13:38 , komentarze: 1 , odsłony: 4966
kategorie artykułu:

3 września po długiej chorobie zmarł Roman Miszkiewicz, pierwszy burmistrz Ząbkowic Śląskich wybrany w wolnych wyborach. Funkcję tę pełnił przez dwie kadencje od 1990 do 1998 roku.  Flaga na budynku Urzędu Miejskiego została opuszczona, zawisł na niej kir. 

 

- Z wielkim żalem przyjąłem wiadomość o śmierci pierwszego burmistrza Ząbkowic Śląskich, Pana Romana Miszkiewicza. Był wieloletnim samorządowcem, nauczycielem i wychowawcą wielu pokoleń, człowiekiem Solidarności. Przez 9 lat pełnienia przeze mnie funkcji burmistrza Ząbkowic Śląskich zawsze był zainteresowany naszą gminą, służył mi radą i wsparciem. Zawsze będę pamiętał naszą ostatnią rozmowę z 19 czerwca tego roku... Ząbkowicom Śląskim i mi będzie Pana brakowało. Spoczywaj w pokoju - mówi obecny burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek. 

Flaga na budynku Urzędu Miejskiego została opuszczona, zawisł na niej kir.  Gmina Ząbkowice Śląskie opublikowała także kondolencje dla rodziny i bliskich Romana Miszkiewicza. 

Rodzinie i bliskim Romana Miszkiewicza składamy wyrazy współczucia. Roman Miszkiewicz był pierwszym burmistrzem Ząbkowic Śląskich, członkiem Rady i Zarządu Powiatu, członkiem Solidarności, nauczycielem i wychowawcą wielu pokoleń. Niech spoczywa w pokoju

 

 

 

Wasze komentarze

wyrazy współczucia dla rodziny,pamiętam Go jako profesora w Budowlance na Prusa,był świetnym wykładowcą,,,niech spoczywa w spokoju,
środa, 04.09.2019 19:38 autor: Arek

poniedziałek, 7.10.2019 18:12
34
poniedziałek, 7.10.2019 12:25
5
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.