komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

środa, 18 września 2019

Irmy, Stanislawa

Walczą z narkotykami. Kolejna duża akcja policji w Ząbkowicach

środa, 24.7.2019 12:32 , komentarze: 259 , odsłony: 143805
kategorie artykułu:

Nasi Czytelnicy informują nas w wielu wiadomościach o kolejnej dużej akcji policji w Ząbkowicach Śląskich, uderzającej w handel narkotykami. Funkcjonariusze mieli zatrzymać od kilku do kilkunastu osób.

fot. ilustracyjne

 

Według nieoficjalnych informacji do zatrzymań doszło we wtorek 23 lipca. Policjanci prowadzili działania na osiedlu Pallotyńskim i w okolicy osiedla XX-lecia i ul. Wrocławskiej, a także w okolicznych miejscowościach. Zatrzymano od kilku do kilkunastu osób. 

Zaznaczyć należy, że są to nieoficjalne doniesienia, a policja na razie nie udziela informacji na temat zdarzeń. Na szczegóły akcji i jej wyniki musimy zatem poczekać do oficjalnego komunikatu policji. 

 

 

 

Wasze komentarze

Bardzo dobrze. Brawo i jeszcze raz brawo. Ten co ich broni to jakis analfabeta. Przeczytajcie jego wypowiedzi. Tyle błędów to moze napisac tylko d... . brawo policja
czwartek, 22.08.2019 17:30 autor: Obywatel

Kiedy akcja w Piławie??? Tyle tam maryśki i fajeczek w okolicy placu?
wtorek, 13.08.2019 05:46 autor: Mieszkaniec

Kupię lodówkę w pełni pełna
poniedziałek, 12.08.2019 22:07 autor: Damian

Prawda jest taka, że wkrótce większość osób wyjdzie. Całą odpowiedzialność i przypał zgarną ludzie u których znaleziono narkotyki a nie CI którzy nimi handlują. Wystarczy przejrzeć artykuły z Polski, a później prześledzić dalsze losy tych spraw. Miało być hucznie i było. Ludzie się uspokoją, a na mieście wszystko wróci do normy. Gdy wygasa jedno źródełko zaraz koło niego wybijają dwa nowe. A najwięksi dilerzy (Ci którzy transportują kontenery narkotyków) to są w większości służby specjalne bądź ich pokłosia. Pospólstwo nakarmione, kręcenie afer się sprzedaje najlepiej.
czwartek, 25.07.2019 15:54 autor: Jedyny Prawdziwy

Witam wszystkich czytelników, czytam te komentarze i nie mogę ahhaha Macie problem do ludzi którzy próbują zarobić dobre pieniądze, jest popyt to jest podaż. Chcecie zwalczać dilerów to zalegalizujcie chodziarz MARIHUANE co wam to da, że ich zamkną ? i tak pojawią sie nowi. Najśmieszniejszą grupą ludzi są ci którzy sami jarali/cpali a teraz ANTY Dilerka i to jeszcze sprzedają kim wy ***** jesteście a już wiem NIKIM :) Śmieszy mnie wasza mentalność ja nie mam więc czemu oni mają mieć. Mohery do okien a nie do internetu sie pchacie jak nawet nie wiecie co się z czym je ;p Pozdrawiam tych co sie uchowali oby wam się godnie żyło. JP
czwartek, 25.07.2019 16:55 autor: Mordziaty

Mądre
czwartek, 25.07.2019 17:02 autor: PanBogdan123

Od*******ić się od chlopakow wyjdą to wam nogi połamią !
czwartek, 25.07.2019 00:00 autor: x

Dokładnie hah
czwartek, 25.07.2019 17:45 autor: XD

Jeszcze gruche z Byczenia
poniedziałek, 05.08.2019 23:02 autor: Najlepszy wafel

Dilerzy! Policja uratowała wam życie. Musicie zdawać sobie z tego sprawę.
czwartek, 08.08.2019 20:40 autor: Likwidator

Jak słucham tych Waszych tępych wypowiedzi to słabo mi się robi. Zarówno przeciwnicy jak i zwolennicy tej całej afery klepiecie tymi mordami i nawet nie wiadomo po co. Policja zrobiła swoje i zrobiła to bardzo skutecznie a poszło jej bardzo łatwo bo czytając Wasze opisy adresy mają na dłoni. Normalni ludzie na pewno się cieszą z tej akcji i doceniają starania policji a reszta wiadomo. Pozdrawiam
środa, 07.08.2019 22:11 autor: Prawda

Pewnie rosół z niedźwiedzia daje dalej swoim kolegom informacje cbs
piątek, 26.07.2019 09:26 autor: PDW

Dokładnie, będzie jak z Pawlikiem i Karynom. Jak hajsu zabraknie to się będą walić jak domy w Armenii.
środa, 24.07.2019 21:11 autor: Gunter


Autor i jego mądrości
poniedziałek, 05.08.2019 07:23 autor: Lucjan

Zamkneli ponad 20 osób. Ktoś sie roz***bal.
czwartek, 25.07.2019 22:57 autor: Dorek

Szacunek dla policji nareszcie
środa, 24.07.2019 13:08 autor: Ola

Nigdy
środa, 31.07.2019 08:50 autor:

Pliszce jego szef Ju...ek pomoże ktoś poszedł w korone jeszcze Kłodzko oczyszcza z rodziny pseudo gangsterów bo się woza i nic tylko inni siedza bardzo ciekawe będzie spokój
czwartek, 25.07.2019 23:51 autor: Lucek

Strasznie nielepsza 60 !!!
piątek, 02.08.2019 23:52 autor: Ooo

A tego z xx lecia co zmienia auta jak rękawiczki na coraz lepsze i ma ta blondynę to też zamknęli?
środa, 24.07.2019 21:22 autor: Kolo

Konfident
środa, 31.07.2019 08:51 autor:


Passatem kurła !!!
środa, 24.07.2019 21:46 autor: Karyna

Krzychu kadetem tera
poniedziałek, 29.07.2019 06:13 autor:

Zaostrzyć kary! Bezwzględne minimum dożywocie w kopalni za handel.
Za posiadanie 10 lat i będzie koniec plagi.
czwartek, 25.07.2019 15:53 autor: Karolek2oo5

Burmistrza wywieźli na Alcatraz
niedziela, 28.07.2019 10:26 autor: Jurgen

Grzeniu ile ty masz ludzi na sumieniu w końcu ciebie to spotkało..
czwartek, 25.07.2019 13:08 autor: Ab

dobro dobrem, zlo zlem
sobota, 27.07.2019 11:21 autor: ja

Ty wiesz bo jesteś jego sumieniem
sobota, 27.07.2019 15:13 autor: Asia

Karma boleśnie kopnie
czwartek, 25.07.2019 16:08 autor: cccccc

Koledzy zaopiekuja sie dziewczynami zamkniętych tak jak Pawlika żoną się ziomek zaopiekował hehe
czwartek, 25.07.2019 13:03 autor: doberman


Brawo!!! Tępić to!
środa, 24.07.2019 13:26 autor: Mk

WKONCU SIE NAZBIERA I DOWALA PO 12 LAT.
skoki czeka juz na was
środa, 24.07.2019 17:26 autor: dzierzoniow

Nie tylko skoki jest nas więcej ..
środa, 24.07.2019 22:37 autor: luk

Co wy chcecie od chłopa.?? Masz problem hejcie.? Przyjedz będzie Wyjaśnione.......
piątek, 26.07.2019 16:03 autor: Wronek

Osa tez siedzi?
środa, 24.07.2019 22:57 autor: Venom

Brawo Policja.
Kiedy Strzegom.
piątek, 26.07.2019 09:40 autor: mizo

Brawo ja pracuję utrzciwie i stac mnie na wakacje jeżdżę audi a6 mam co jeść i spokojnie śpię a komu się nie chce pracować to tak to się kończy tylko szkoda że na miejsce tych goji będą następni są jak Barszcz Sosnowskiego mega trudno do zniszczenia to dla tych wszystkich co myślą że im zazdroszczę ciekawe czego dla mnie to zwykła cholera i nikt więcej pieprzona szumowiny a nie mafia niby wielcy ziomków tam gdzie prochy nie ma przyjaciół szkoda mi tylko tych panien bo strsznie gupiutkie i jeszcze na widzenie pojadą A pewnie każda z nich takie rogi zaliczyła że c*** bo w takim świecie tak bywa robi A sobie balange za miastem i dzięki zapraszają to tyle w tym temacie
czwartek, 25.07.2019 23:17 autor: M.

Ile masz kredytów ?
piątek, 26.07.2019 10:15 autor: Antek

Później w cv nie zapomnijcie dopisać " ******unda " ;)
piątek, 26.07.2019 04:29 autor: Jp

Czyżby druga firma przejęła właśnie resztę zabkowic???
piątek, 26.07.2019 06:06 autor: On

Zastanawia mnie czemu nigdy nikt do Pio się nie pruje. Boją się czy co???
piątek, 26.07.2019 06:47 autor: Zastanowienie

A co z Pliszką??
czwartek, 25.07.2019 00:24 autor: cary

Poradzi sobie
piątek, 26.07.2019 01:10 autor: Artysta kombinator

Szkoda mi Pliszki
czwartek, 25.07.2019 21:40 autor: Zzas

Widziałem go wczoraj jak jechal czyli jest tu
piątek, 26.07.2019 00:50 autor: Wariat

Znaleźli bardzo duzo sprzetu. śmietanka zamknieta juz. kolejnych zamykaja
czwartek, 25.07.2019 23:10 autor: VVV

Kolejnych tzn. kogo?
czwartek, 25.07.2019 23:14 autor: Heniek

np z legnickiej Bosa mafii
czwartek, 25.07.2019 23:27 autor: Dawid

Najlepsi są ci policjanci co w bombce albo zero kiedyś walili prochy jak po****ni nawet z lady a teraz jeżdża DOA i wielcy stróże prawa zajezdzaja drogi i czepią albo na chaty wbijają. Zacznijcie u siebie.
czwartek, 25.07.2019 19:00 autor: Dechy

Szkoda naszych ćpaków, weekend się zbliża a tu doopa. Na Ząbkowickiej wsi lipa, zostaje kreda z Vista, takie placebo
czwartek, 25.07.2019 21:32 autor: Ojciec Tadeusz

Jak chłopaki chcą jeszcze cokolwiek robić to niech lepiej pogadaja z jednym z Ząbkowic co ma potężne układy a nie widać aby jeździł rurami i wzrastał kasa kiedyś latał ale nigdy nie na polskich blachach.Slyszalem rozmowę między nim i kartkami że Śląska.Mniejsza połowa chłopaków z Ząbkowic jest do wyeliminowania.
czwartek, 25.07.2019 20:47 autor: Żyd

Ja cie krece
czwartek, 25.07.2019 21:32 autor: Popa

Zadałeś sie
czwartek, 25.07.2019 21:40 autor: Autor

Pierwsze strzaly z ucha juz za nami czekamy dalej.
czwartek, 25.07.2019 19:04 autor: Kto nastepny

a co matke sprzedałeś?
czwartek, 25.07.2019 19:15 autor: xxx

Pisal az mu kartki brakło
czwartek, 25.07.2019 19:27 autor: Brałem ja tej nocy

Murem za BONUSEM...
czwartek, 25.07.2019 19:32 autor: Nikos

WRACAĆ WARIATY!!! PDW!!!!
czwartek, 25.07.2019 23:29 autor: PDW

Na spacerniaku już huczy
czwartek, 25.07.2019 12:41 autor:

huczeć to będzie pod prysznicami
czwartek, 25.07.2019 13:47 autor: x

Świeży towar dojechał
czwartek, 25.07.2019 19:41 autor:

A z dza kogo zawineli
czwartek, 25.07.2019 16:05 autor: gazo

Wacka, Placka i Gacka
czwartek, 25.07.2019 18:59 autor: Krzych

dobre chłopaki niech wam sie farci! będzie dobrze !
czwartek, 25.07.2019 00:06 autor: xx

wracajcie wariaty ! z fartem
czwartek, 25.07.2019 00:12 autor:

Z fartem dla chłopaków oby jakoś z tego wyszli...Brak słów
środa, 24.07.2019 23:44 autor: Syndykator

oby wyszli ... PDW
czwartek, 25.07.2019 00:11 autor:

nogami do przodu !
czwartek, 25.07.2019 11:56 autor:

Wszyscy prawilniacy piszący PDW itd. Jak się czujecie z myślą, że wasi koledzy zaczęli sypać na siebie nawzajem zanim ich w ogóle przesłuchiwali?
czwartek, 25.07.2019 12:19 autor: cordellwalker

PDW
czwartek, 25.07.2019 11:21 autor: siwy

Pytanie do Doby. Usuwacie komentarze piętnujące zatrzymanych a pozostawiacie ich wychwalające. Czyżby wam pracownika lub kogoś z rodziny zatrzymali. Bardzo popieram akcje i jestem za tym aby zgnili w pierdlu za to co robią społeczeństwu lokalnemu i nie chodzi tu tylko o dragi. Ktoś pisze że gangsterzy. Co to za gangsterzy co na widok Policji uciekają, dla mnie to pospolite ćpuny i nikt więcej. Kto ich sprzedał - pewnie każdy wie, ale to dobrze może trochę będzie spokoju w mieście. No cóż tak jest jak domorośli bandyci kumają się z Policją.
czwartek, 25.07.2019 06:39 autor: d

Ludzie! Gangster? Jaki gangster? Zabił kogoś? ***** ludziska! Ludzka nienawiść!!!! Macie sensację rewalacje! A pisząc ze matka uczy w szkole... Jakas kpina mieszac mame która jest niczemu winna!!!
środa, 24.07.2019 23:00 autor: Zc

Opas z legnickiej pewnie tez zawiniety bo go nie widac
środa, 24.07.2019 14:02 autor: Hahaha

jaki opas?
czwartek, 25.07.2019 10:13 autor: de

W się wszyscy grzecznie od*******cie od ***** ich dziewczyn bo to nie wasza sprawa ale cóż widocznie macie do dupy życie jak sie innych zajmujecie
czwartek, 25.07.2019 09:48 autor:

Zapraszamy policję do Piławy Górnej na Chrobrego 20 , tam to się dzieję !
czwartek, 25.07.2019 05:53 autor: .

Jeszcze za Piławe Górna by się wzięli tam to diler sam smsy wysyła ze ma towar zero strachu cwaniak
czwartek, 25.07.2019 08:06 autor: xxx

No wpadnijcie do Kamieńca Ząbkowickiego ,oj pełno tych ćpunków ,i grubych ryb .
środa, 24.07.2019 21:58 autor: Piłat

Kto na Kamieńcu jest niby "grubą rybą"
czwartek, 25.07.2019 09:19 autor: xD

Ku... Ale spoleczniakow hee czemu jednemu i drugiemu na ulicy nie piwiedziales Ty frajerze?albo chodz Cie wy*****m w....?? Teraz jedyne., zostalo, mozecie sobie popisac.
czwartek, 25.07.2019 00:02 autor: Anty pis

To teraz dziewczyny gangsterów do wzięcia.. Hajs się skończy to będą szukaly
środa, 24.07.2019 20:17 autor: Pedro

Przecież to kijem nikt nie ruszy
środa, 24.07.2019 22:46 autor: a

piszecie bzdury w komentarzach zamiast zajac się swoimi dupami.... dajcie sobie spokoj i zamknijcie pyski najzwyczajniej w swiecie
czwartek, 25.07.2019 01:28 autor: pdw dla chlopakow

Same dobre mordy...PDW nie dajcie się chłopaki...Dacie radę wierzę w was... trzymam za was kciuki dobre mordeczki
czwartek, 25.07.2019 00:45 autor: Papi zdr

Haha haha haha Dobreeee
czwartek, 25.07.2019 04:49 autor:

O jak dobrze że frajerów połapali... Do uczciwej pracy się nie chciało to taka niespodzianka spotkała he he he wielkie brawa dla Policji, wreszcie sprzątnęli smierdzieli
środa, 24.07.2019 15:00 autor:

zawsze z farcikiem ! walczyć chłopaki ! a tych zawistnych ****c ostra kosa pozdro
czwartek, 25.07.2019 00:40 autor: heh

Sypać to wiadomo kto, tylko że swojego przyszywanego szwagra to już pojechał.
środa, 24.07.2019 19:47 autor: zab

Nikt nie ćpa, wszystko jest pięknie fajnie ludzie się kochają, każdy każdemu życzy dobrze zdrowia szczęścia i miłości, i za darmo nie ma tylko w******* i wszyscy żyją długo i szczęśliwie
środa, 24.07.2019 22:40 autor: DZA

Cygana tez złapali?
środa, 24.07.2019 22:50 autor: Tesu

kiedy skończą się przesuchania i wypuszczą ich na wolność
środa, 24.07.2019 22:14 autor:

Jeszcze sanie przed nimi
środa, 24.07.2019 22:21 autor: Pis

A Ziębice?
środa, 24.07.2019 22:19 autor: Kok

Ziębice jak narazie walczą z komendantem
środa, 24.07.2019 23:07 autor:

Dzieki
środa, 24.07.2019 23:22 autor: Marz

w srebrnei gorze iest punkt kontaktowy dla tych cpunow
środa, 24.07.2019 22:35 autor: turysta

wyjdą z tego! powodzenia wracajcie chlopaki, zawsze z fartem
czwartek, 25.07.2019 00:19 autor:

Ale będą teraz sypać jeden na drugiego, żeby ratować swoją dupe. Prawilniaki teraz niech pokażą jacy są twardzi.
środa, 24.07.2019 14:35 autor: Haha

Teraz przejda test prawdziwego grypsera :D
środa, 24.07.2019 14:36 autor: Grypser

.... dał was wszystkich to jest pewne.z Bielawy dalej róbcie interesy z frajerami.
środa, 24.07.2019 20:10 autor: Nas

płakał jak podawał
środa, 24.07.2019 22:04 autor: dddd

a co z tym dilerem z Kamieńca któremu szefowie spalili brykę,jak mówią na Kamieńcu dalej kręci z prochami ale dla innej firmy,brawo policja
środa, 24.07.2019 20:31 autor: autor

Aligator pdw
środa, 24.07.2019 20:24 autor: Raptor ali

Wczoraj byli na Pogodnej od 6 do 14 . Była policja kryminalna i antyterroryści z Wrocławia.
środa, 24.07.2019 19:32 autor: A.

Nie musze siana oddawać haha.
środa, 24.07.2019 20:47 autor: Mucha

Woda dalej strzela z ucha...pyrtek...sprzedawczyk
środa, 24.07.2019 18:12 autor: H2O

No i dupy pekną frajerom a takie cwaniaki byli
środa, 24.07.2019 14:35 autor: Haha

Proponuję wszystkim tym Cwaniaczkom wsypać do ryja całe to ścierwo, którym zatruwali życie innym młodszym , głupszym ludziom, następnie wsadzić ich do swoich " wycackanych fur" , zamknąć na torze z przeszkodami i drzewami po bokach.
Selekcja naturalna.
środa, 24.07.2019 14:43 autor:

To tylko żołnierzyki poleciały, pewnie grube ryby zostały i dalej będą gonić ten towar. No chyba że malolaty zaczną sypać... I w końcu będzie spokoj
środa, 24.07.2019 13:50 autor: Xxx

Szacunek i uznanie dla policji.
środa, 24.07.2019 13:47 autor: Zołza.

Super nareszcie zrobiliście porządek w mieście!
środa, 24.07.2019 12:49 autor:

Brawooo wy!!!
środa, 24.07.2019 12:43 autor:

Woda sypie
środa, 24.07.2019 13:12 autor: Miasto

Zapraszamy do Piławy Górnej
środa, 24.07.2019 13:12 autor: PiŁawa

W paczkowie też byli.
środa, 24.07.2019 13:13 autor:

Mówią że to..... pocisnął kolegów, żeby nie iść siedzieć.
środa, 24.07.2019 14:24 autor:

Wreszcie łabądka złapali.Dzieciakom sprzedawał te świństwa, a do tego teroryzował okolicę.
środa, 24.07.2019 14:21 autor: Karo

Same grube ryby poleciały. Super
środa, 24.07.2019 14:18 autor:

ALE PIĘKNIE POZAMIATALI :) KOGO TAM JESZCZE ZAMKNELI ???
środa, 24.07.2019 14:41 autor:

Ręce do tyłu, nie patrz na mnie, nie obracasz się! Jechać z patusami, gazować ich tam i ręce wiązać.
środa, 24.07.2019 15:17 autor: Król Maciuś Pierwszy

Sławek bierze do buzi
środa, 24.07.2019 15:04 autor: Kkk

to teraz czas na Grzybobranie w Kamiencu
środa, 24.07.2019 16:22 autor:

Brawo! Kawał dobrej roboty
środa, 24.07.2019 16:20 autor: Xd

Kogo jeszcze zawineli?
środa, 24.07.2019 17:40 autor: Dawid

wczoraj, 19 godz temu
wczoraj, 20 godz temu
wtorek, 17.9.2019 00:00
poniedziałek, 16.9.2019 08:48
poniedziałek, 16.9.2019 08:44
poniedziałek, 16.9.2019 08:55
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Prywatna Poradnia Podologiczna
Prywatna Poradnia Podologiczna
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa