Strażacy z KP PSP Ząbkowice wicemistrzami województwa

wtorek, 12.6.2018 07:12 2350 1

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śląskich zajęli drugie miejsce w klasyfikacji generalnej podczas XV Mistrzostw Województwa Dolnośląskiego w Sporcie Pożarniczym, które odbyły się 7 czerwca br. we Wrocławiu. 

Do rywalizacji stanęło w sumie 26 reprezentacji jednostek z całego województwa dolnośląskiego. W pierwszej konkurencji, jaką był bieg sztafetowy 4x100 m najlepsi okazali się strażacy z Wrocławia, uzyskując czas 66,48 sek. Tuż za nimi z czasem 68,58 sek. znaleźli się strażacy ze Świdnicy. Na trzecim miejscu uplasowali się strażacy z Ząbkowic Śląskich, uzyskując czas 70,23 sek. 

W ćwiczeniu bojowym pierwsze miejsce uzyskała także drużyna z Wrocławia (czas 27,16 sek.). Drugie miejsce zajęli strażacy z Kłodzka (czas 30,17 sek.), trzecie reprezentacja z Ząbkowic Śląskich (30,28 sek.). 

W klasyfikacji generalnej wśród 26 strażackich ekip dolnośląskiej Państwowej Straży Pożarnej, reprezentanci naszego powiatu znaleźli się na drugim miejscu. Trzecie miejsce zajęli strażacy z Kłodzka, a najlepsi okazali się strażacy z wrocławskiej jednostki. 

- To dla funkcjonariuszy reprezentujących Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śl. wielka duma. Wielki wysiłek psychofizyczny oraz wieloletnie doświadczenie może zagwarantować wysokie miejsce w kwalifikacji generalnej w tak specyficznym sporcie jak sport pożarniczy - komentują ząbkowiccy strażacy.

Kierownikiem drużyny KP PSP Ząbkowice Śląskie był Sylwester Dziatłowicz, skład reprezentacji:  Bartłomiej Prorok, Sławomir Sobieraj, Marcin Kolasa, Marcin Duży, Mateusz Stachowicz, Kamil Zębala, Tomasz Obrał, Jakub Kizik, Andrzej Stecyk.

 

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

wtorek, 12.06.2018 07:51
Gratulacje za wynik! PS seksowne kalesonki w kolorze czerwonym