komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

niedziela, 24 czerwca 2018

Jana, Danuty

Rano przywitała nas „szklanka” na drogach. W Przedborowej osobówka uderzyła w autobus

poniedziałek, 5.2.2018 10:10 , komentarze: 25 , odsłony: 5092
kategorie artykułu:

Nocny spadek temperatury spowodował, że w poniedziałek 5 lutego  na wielu drogach powiatu ząbkowickiego panowała gołoledź. Kierowcy musieli zachować szczególną ostrożność. Niestety, nie obyło się bez drobnych stłuczek i kolizji.

fot. ilustracyjne

 

W Przedborowej w gminie Stoszowice, około godziny 7.20 samochód osobowy uderzył w szkolny autobus.

- Kierujący skodą 70-letni mieszkaniec powiatu dzierżoniowskiego na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bok autobusu.  Niegroźnie poszkodowana została 15-letnia pasażerka samochodu osobowego, która została zabrana do szpitala. Natomiast żadne z dzieci oraz nikt z opiekunów podróżujących autobusem nie doznało żadnych obrażeń  -  informuje policja.

Kierowcy byli trzeźwi. Zdarzenie zostanie najprawdopodobniej zakwalifikowane jako kolizja.

 

Meteorolodzy ostrzegają przed ujemnymi temperaturami przez cały poniedziałek (od -1 do -3°C), w nocy z poniedziałku na wtorek temperatura może spać na przedgórzu sudeckim nawet do -10°C.

 

 

Wasze komentarze

Gdzie jest Wójt Stoszowic ?
czwartek, 08.02.2018 19:57 autor: renata

A Gancarz siedzi, śmieje się i zaciera ręce - ile mu po zimie zostanie w budżecie- więcej pieniędzy-więcej banerów wyborczych
wtorek, 06.02.2018 22:22 autor: MIETEK

Jeżdżę tą drogą codziennie, ani razu nie spotkałam się żeby ta droga była w jakikolwiek sposób przygotowana, odśnieżona lub posypana. Auta po rowach, stłuczki, i dalej nikt z tym nie robi.. Kto jest odpowiedzialny za tą drogę???
poniedziałek, 05.02.2018 13:31 autor: M.

Czy ktoś może wie jak dzisiaj wyglądała sytuacja na Kluczowej ? Czy były lepiej, posypane?
wtorek, 06.02.2018 10:36 autor: M.

Czy ktoś może wie jak dzisiaj wyglądała sytuacja na Kluczowej ? Czy były lepiej, posypane?
M.
wtorek, 06.02.2018 10:35 autor:

Nie płaczcie Przedborowiaczki !
wtorek, 06.02.2018 08:45 autor: qqqqqqqqqqqq

wszystkie pretensje to do Powiatu Może czas też się zebrać i napisać wspólne pismo do remont dróg powiatowych. Oni chyba zapomnieli ze maja też pod opieką drogi w Gminie Stoszowice. Trzeba tez zapytać co zrobił w tej sprawie radny powiatowy ???
poniedziałek, 05.02.2018 14:20 autor: ela

do wszystkich cebulakow każdą drogą ktoś zarzadza dlaczego macie pretensje do kierowców zewnętrznych firm oni jadą jak dyspozytor wyda decyzje że mają jechać i gdzie ma która drogę od do i tyle w tym temacie,kazdy telefon jest traktowany jako interwencja i zawsze jest wysylana piaskarka lub solarka
poniedziałek, 05.02.2018 20:03 autor: Obserwator

ok 8.00 zadzwoniłam do wójta,że droga nieposypana,odparł że to powiatówka i go nie inteeresuje,to po jaką cholerę jest tym wójtem,zeby w stolek pierdzieć?
poniedziałek, 05.02.2018 19:24 autor: alex

Ale to zdjęcie jest z Kluczowej, a nie z Przedborowej, choć pewnie też tam było slisko
poniedziałek, 05.02.2018 14:52 autor: mieszkaniec

Gdzie sa drogowcy? Czy tak ciężko posypać drogi ?
poniedziałek, 05.02.2018 11:36 autor: Rafal

polecam droge brzeznica potworow do godziny 10,wstyd starosta wstyd
poniedziałek, 05.02.2018 11:57 autor: kierowca

Ta droga jest powiatowa więc gdzie indziej szukajcie rozwiązania.
poniedziałek, 05.02.2018 11:23 autor:

Jak zwykle w Przedborowej dogadamy nie posypane. Godzina 10.30i dla nie ma piaskarki. Za niedługo dzieci wracaja ze szkoły i sytuacja może powtórzyc. Ale kogo to obchodzi??
poniedziałek, 05.02.2018 11:06 autor: Werka

To juz chyba tradycja
poniedziałek, 05.02.2018 11:17 autor:

Odwieczny problem w gminie Stoszowice. Regula jest juz fakt, ze dopiero po interwencji mieszkancow cos sie dzieje.
poniedziałek, 05.02.2018 11:05 autor: Eliss

nie tylko Stoszowice
poniedziałek, 05.02.2018 11:03 autor: KL

Gminę Stoszowice oczywiście zaskoczyła zima.
poniedziałek, 05.02.2018 10:52 autor:

piątek, 22.6.2018 00:00
środa, 20.6.2018 09:17
wtorek, 19.6.2018 10:45
13
poniedziałek, 18.6.2018 16:47
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.