Okradł samochody i mieszkanie. 19-letni złodziej zatrzymany

poniedziałek, 17.5.2021 11:08 3215 3

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszał 19-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego, którego zatrzymali policjanci Wydziału Kryminalnego. Mężczyzna w ciągu jednej doby włamał się do mieszkania i okradł dwa samochody.

fot. ilustracyjne

 

W wyniku pracy operacyjnej ząbkowiccy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzieże z samochodów i włamanie do mieszkania.

- Według ustaleń policjantów 19-latek okradł dwa samochody, które właściciele zostawili niezamknięte. Z pojazdów zginęły pozostawione w nich dokumenty i radio samochodowe. W ten sam dzień doszło do włamania i kradzieży z mieszkania. Tutaj łupem złodzieja padły telefony komórkowe, biżuteria,  jak również dokumenty - mówi st.asp. Katarzyna Mazurek, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich.

19-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego usłyszał już zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem.

Ząbkowiccy policjanci apelują do kierowców i pasażerów, aby nie pozostawiali w autach ważnych dokumentów, sprzętu elektronicznego, pudeł, toreb, plecaków, odzieży, dokumentów, telefonów komórkowych, nawigacji itp. Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo zależy przede wszystkim od tego, jak bardzo jesteśmy roztropni i uważni. Pamiętajmy, że właściwe zabezpieczenie naszego mienia uchroni nas przed przykrymi następstwami kradzieży.

Przeczytaj komentarze (3)

Komentarze (3)

Arcymag wtorek, 18.05.2021 16:00
To czy ktoś ćpa pije nie ma specjalnie do rzeczy czy kradnie czasami ktoś może np pić ale pracować i nie kradnie, to czy ktoś jest złodziejem ma się raczej w DNA, jeden poprostu już tak ma w genach a drugi nie, złodziej musi inaczej się udusi.
Mmm poniedziałek, 17.05.2021 22:10
Pewnie znowu Ziębice
Arcymag poniedziałek, 17.05.2021 14:13
Smutny człowiek to jest smutas, a złodziej to jest Qtas