komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

wtorek, 19 stycznia 2021

Henryka, Mariusza

Chodniki i drogi - inwestycje w bezpieczeństwo mieszkańców

czwartek, 29.10.2020 00:00 , komentarze: 4 , odsłony: 1521
kategorie artykułu:

Budowa chodników, remonty dróg - między innymi te inwestycje mają poprawić bezpieczeństwo i komfort mieszkańców Gminy Ząbkowice Śląskie. 

 

Gmina Ząbkowice Śląskie zakończyła budowę chodnika na Osiedlu XX-lecia. Nowy chodnik prowadzi od ul. Asnyka za najbliższe bloki – skraca pieszym znacznie drogę. Poprawia to bezpieczeństwo i komfort Mieszkańców.

Z kolei Powiat Ząbkowicki rozpoczął na terenie naszej gminy 2 inne, ważne inwestycje, które także w znacznym stopniu poprawią bezpieczeństwo Mieszkańców. To przebudowa drogi powiatowej w Zwróconej oraz budowa kolejnego odcinka chodnika w Braszowicach. Obie te inwestycje Gmina Ząbkowice Śląskie dofinansowuje w wysokości 50% wartości.

 

UMiG Ząbkowice Śląskie

 

 

Wasze komentarze

Zaraz odezwie się jakiś urzędas i powie że Wojska Polskiego, Wałowa, przemysłowa to drogi wojewódzkie i oni nic nie mogą zrobić. Ja powiem że mogą, ruszyć te leniwe dupska z krzeseł i jechać z delegacją do Wojewody przedstawiając odpowiednie dokumenty, analizy itp. Pisać do DKDA, do premiera a jak nie pomoże to do Jarka. Jak wygonią drzwiami to wchodzić przez okno aż do skutku.

niedziela, 01.11.2020 09:42:09 autor: mieszkaniec

Lepiej wczytaj się w dokumenty bo błądzisz
czwartek, 29.10.2020 18:23 autor:
środa, 13.1.2021 11:30
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec