komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

środa, 27 stycznia 2021

Przybysława, Anieli

Sytuacja na stawach Pilce: może być nadal niebezpiecznie

poniedziałek, 19.10.2020 19:08 , komentarze: 11 , odsłony: 8592
kategorie artykułu:

Nasza Czytelniczka zwróciła naszą uwagę na sytuację, która ma miejsce na Pilcach. Prosiła, by uprzedzić wędkarzy, że nadal nie da się tam łowić.

- Byłam dzisiaj na Pilcach, chcieliśmy z mężem połowić, a tu takie zaskoczenie. Widać przekop przez drogę, którą jechało się wokoło stawu. Teraz spuszczana jest z niego woda w stronę kilku mniejszych. Mnóstwo wędkarzy przyjechało jak my, popatrzyło i ze smutkiem odjechało. Rejestracje ddz, dkl, dza i inne - pisze nasza Czytelniczka. 

To, że po intensywnych opadach deszczu na Pilcach nadal może być niebezpiecznie potwierdza Zbigniew  Strzelec, strażnik Państwowej Straży Rybackiej. 

- Od miejscowości Ożary część stawów, cztery, pięć jest nienaruszona, nie dostała się tam żadna cofka, są bezpieczne. Natomiast tam, gdzie jest już odcięty dostęp dla wędkarzy, na obrzeżach stawu, gdzie płynie główny nurt Nysy Kłodzkiej, może być niebezpiecznie i może tam miejscami dochodzić do podmyć brzegu. Na pierwszy rzut oka wygląda na część trawiastą, a pod spodem nie ma nic. Dodam, że Kozielno i Topola także są bezpieczne. 

 

Wasze komentarze

Masz rację ! Usuwa wpisy niewygodne dla ...
poniedziałek, 26.10.2020 07:33 autor: wodnik
Przeczytalbym ale ciezko sie czyta wylacz caps locka synek.
czwartek, 22.10.2020 07:13 autor: Caps lock
zbiornik Topola,pod pretekstem konserwacji małej elektrowni,wypuszczono wodę po to, aby żwirownia mogła wybierać duże łaty żwiru aż spod Kozielna,aż przykro było na to patrzeć,teraz Pilce,ten sam właściciel,od kilku lat robi co się mu podoba,nikt mu nie podskoczy,nikogo się nie boi,zruinował i zniszczył wielkie połacie ziemi,Nysa Kłodzka oszalała płynie już 4-tym korytem,a właściciel chodzi i się śmieje a dodatkowo zniszczona droga od Kamieńca do Ożar,kraina bezprawia czy kraina dużego szmalu????gdzie PZW,gdzie Wody Polskie,gdzie Ochrona Środowiska,gdzie prokurator,pożyjemy zobaczymy

środa, 21.10.2020 20:08:46 autor: autor

TYLKO PROKURATURA I TO POD NADZOREM TO POWINNA TYM SIĘ...
poniedziałek, 19.10.2020 21:13 autor: WEDKARZ
piątek, 22.1.2021 14:57
piątek, 22.1.2021 11:24
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa