komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 23 października 2018

Marleny, Seweryna

Rano przywitała nas „szklanka” na drogach. W Przedborowej osobówka uderzyła w autobus

poniedziałek, 5.2.2018 10:10 , komentarze: 25 , odsłony: 5614
kategorie artykułu:

Nocny spadek temperatury spowodował, że w poniedziałek 5 lutego  na wielu drogach powiatu ząbkowickiego panowała gołoledź. Kierowcy musieli zachować szczególną ostrożność. Niestety, nie obyło się bez drobnych stłuczek i kolizji.

fot. ilustracyjne

 

W Przedborowej w gminie Stoszowice, około godziny 7.20 samochód osobowy uderzył w szkolny autobus.

- Kierujący skodą 70-letni mieszkaniec powiatu dzierżoniowskiego na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bok autobusu.  Niegroźnie poszkodowana została 15-letnia pasażerka samochodu osobowego, która została zabrana do szpitala. Natomiast żadne z dzieci oraz nikt z opiekunów podróżujących autobusem nie doznało żadnych obrażeń  -  informuje policja.

Kierowcy byli trzeźwi. Zdarzenie zostanie najprawdopodobniej zakwalifikowane jako kolizja.

 

Meteorolodzy ostrzegają przed ujemnymi temperaturami przez cały poniedziałek (od -1 do -3°C), w nocy z poniedziałku na wtorek temperatura może spać na przedgórzu sudeckim nawet do -10°C.

 

 

Wasze komentarze

Gdzie jest Wójt Stoszowic ?
czwartek, 08.02.2018 19:57 autor: renata
A Gancarz siedzi, śmieje się i zaciera ręce - ile...
wtorek, 06.02.2018 22:22 autor: MIETEK
Nie płaczcie Przedborowiaczki !
wtorek, 06.02.2018 08:45 autor: qqqqqqqqqqqq
wszystkie pretensje to do Powiatu Może czas też się zebrać...
poniedziałek, 05.02.2018 14:20 autor: ela
a czym różni się Powiat od remont dróg...
poniedziałek, 05.02.2018 20:06 autor: Anty Ela
Ale to zdjęcie jest z Kluczowej, a nie z Przedborowej,...
poniedziałek, 05.02.2018 14:52 autor: mieszkaniec
Gdzie sa drogowcy? Czy tak ciężko posypać drogi ?
poniedziałek, 05.02.2018 11:36 autor: Rafal
drogowcy śniegu i lodu nie widzą zawsze ten sam problem
poniedziałek, 05.02.2018 12:31 autor: hak
polecam droge brzeznica potworow do godziny 10,wstyd starosta wstyd
poniedziałek, 05.02.2018 11:57 autor: kierowca
Jak zwykle w Przedborowej dogadamy nie posypane. Godzina 10.30i dla nie ma piaskarki. Za niedługo dzieci wracaja ze szkoły i sytuacja może powtórzyc. Ale kogo to obchodzi??

poniedziałek, 05.02.2018 11:06:14 autor: Werka

To juz chyba tradycja
poniedziałek, 05.02.2018 11:17 autor:
Odwieczny problem w gminie Stoszowice. Regula jest juz fakt, ze...
poniedziałek, 05.02.2018 11:05 autor: Eliss
nie tylko Stoszowice
poniedziałek, 05.02.2018 11:03 autor: KL
Gminę Stoszowice oczywiście zaskoczyła zima.
poniedziałek, 05.02.2018 10:52 autor:
czwartek, 18.10.2018 11:46
14
czwartek, 18.10.2018 10:52
2
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Szkoła Językowa
Szkoła Językowa
Salon Drzwi i Podłóg
Salon Drzwi i Podłóg