Kolejny bieg, kolejny medal ząbkowickiej policjantki

wtorek, 4.4.2023 13:33 973 1

Asp. Katarzyna Iwańciów w policji pracuje od 16 lat. Potrafi jednak łączyć aktywność zawodową ze swoją pasją, którą od kilku lat jest bieganie. Tym razem wzięła udział w Kudowskim Festiwalu Biegowym-Sztafecie Górskiej Solo75. Pomimo ciężkich warunków biegowych, zimna i deszczu pokonała swoje słabości i zdobyła kolejne medale. Na 75 km, które policjantka pokonała w 11 godzin i 46 minut zajęła 1 miejsce w kategorii K30 oraz 2 w kategorii Open Kobiet. Gratulujemy i czekamy na więcej!

Kudowski Festiwal Biegowy-Sztafeta Górska to bieg dla naprawdę wytrwałych. Wymagające warunki na trasie, zimno, błoto, deszcz, a do pokonania kilkadziesiąt kilometrów szlakami polskich i czeskich Gór Stołowych.

Jednak dla prawdziwych pasjonatów to tylko zachęta. Aspirant Katarzyna Iwańciów biega od kilku lat i nie jest to jej pierwszy medal, jednak jak sama przyznaje warunki tym razem były ekstremalne. Od mżawki po ulewę, błoto, lodowata woda czasami po kolana i setki powalonych drzew. Policjantka wystartowała Sztafecie Górskiej Solo75, w dniu 01 kwietnia o godzinie 5:30. Przez kolejne 11 godzin i 46 minut pokonała 75 kilometrów. Walczyła do samego końca i... wygrała. 1 miejsce w kategorii K30 i 2 w Open Kobiet. Na ponad 190 osób około 50 nie ukończyło biegu z różnych przyczyn. Kolejny medal do kolekcji, ale tym razem okupiony naprawdę wielkim wysiłkiem. Gratulujemy!