Kolejne spotkanie w Śremie: "Danie wspólnych chwil"

poniedziałek, 28.11.2022 10:26 796 2

W świetlicy, jednego z niewielkich sołectw w powiecie ząbkowickim, odbyło się kolejne spotkanie programu „Danie Wspólnych Chwil”, skierowanego  do Seniorów. Cykl spotkań realizowany jest przez Koło Gospodyń Wiejskich w Śremie wraz z Fundacją „Biedronka”.

         Ponieważ mottem spotkań jest integracja Seniorów i ich aktywizacja w działaniach podejmowanych przez lokalną społeczność, gospodynie wieczoru gościły Panie z Gminy Kamieniec Ząbkowicki oraz Gmin: Złoty Stok i Ziębice. Tradycyjnie pomocy w organizacji udzieliło Stowarzyszenie „Razem Zmienimy Przyszłość”.

         W szczególny sposób uhonorowano Panią Marię Sulikowską, najbardziej doświadczoną, bo autor nie odważy się napisać, że najstarszą mieszkankę Śremu. Na wsparcie, życzliwość i uczestnictwo Pani Marii w organizowanych przedsięwzięciach mieszkańcy wsi mogą liczyć i się nie zawiodą.      

         Wieczór, był kolejną okazją do przekazania niezwykle przydatnej i potrzebnej,  Kamienieckiej Koperty Życia, której propagowanie możliwe jest dzięki wsparciu  dofinansowemu Starostwa Powiatowego w Ząbkowicach Śląskich.

 
Foto: Małgorzata Załęska

Tekst: Krzysztof Woliński

 

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

Miłośnik poniedziałek, 28.11.2022 17:09
Pani Grażynko, KOCHAM PANIĄ:)
poniedziałek, 28.11.2022 11:50
Jak miło Was widzieć..... dziewczyny jak malowane i zawsze skromne...