komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 24 czerwca 2019

Jana, Danuty

Kamieniec: Wycieczka integracyjna do Pragi i Szklarskiej Poręby

wtorek, 21.5.2019 09:57 , komentarze: 0 , odsłony: 654
kategorie artykułu:

Ostatnie dni kwietnia to czas, kiedy najstarsze klasy Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamieńcu Ząbkowickim zwiedzały piękną Pragę i Szklarską Porębę. Wycieczka integracyjna uczniów  klas 8a, 8b oraz klas trzecich gimnazjum okazałą się bardzo udana. Pomimo deszczowej pogody w Pradze, wszystkim dopisywały humory. Zwłaszcza podczas rejsu po Wełtawie, gdzie uczestnicy wycieczki mogli odpocząć i zjeść wyśmienity posiłek. Spod parasolek obejrzeli też Hradczany, Plac Wacława, Most Karola, urocze praskie uliczki a wszystko to okraszone ciekawymi historiami opowiadanymi przez pana przewodnika.

Na koniec,  zaopatrzeni w czeskie czekolady Studenckie, rozpoczęli wieczorną integrację grupy w schronisku Zającówka.  Było tam ciepło, przytulnie, więc był czas na długie rozmowy, salon kosmetyczny, lody i pizzę.

Drugi dzień to spacer do Wodospadu Szklarki, wizyta w Centrum Edukacji Ekologicznej Karkonoskiego Parku Narodowego, zwiedzanie Huty Szkła Kryształowego” Julia”, odpoczynek w Termach Cieplickich.

Powrót do domu w godzinach  wieczornych  również odbywał się w znakomitych humorach, zwłaszcza, że w perspektywie wszyscy mieli jeszcze czas wolny z racji Majówki.

Taka wycieczka zapada na długo w pamięci.

 

 

Wasze komentarze

Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE