komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

piątek, 16 listopada 2018

Gertrudy, Edmunda

Kamieniec: Dzień Rodziny – Świetlicowy Dzień Mamy i Taty

piątek, 22.6.2018 10:55 , komentarze: 1 , odsłony: 654
kategorie artykułu:

14 czerwca dzieci ze świetlicy szkolnej uczciły wyjątkową uroczystość naszych wspaniałych rodziców, zapraszając zarówno kochane Mamy, jak i kochanych Tatusiów. Dzieci wyraziły miłość i wdzięczność swoim drogim rodzicom poprzez występy artystyczne.

Odegrali scenki rodzajowe na temat rodziny: o przemądrzałych mamusiach, zmartwionym ojcu, zestresowanym synku, leniwym Janku i Łukaszku niejadku, o niedzielnych zakupach w galerii handlowej. Nie zabrakło również dowcipów o rodzinie. Za sprawą czarodziejskiej różdżki, konferansjerki zaprosiły wszystkich do świata bajek. Dzieci przedstawiły balladę o uprzejmym rycerzu oraz niesforną żabkę. Na zakończenie dzieci zaśpiewały piosenkę pt. „Zabawa z rodziną”.

Po wspaniałych występach bogatych w stroje, rekwizyty i scenografię, mali artyści wręczyli rodzicom prezenty, tj. humorystyczne krawaty i kolorowe bransoletki. Goście byli zachwyceni popisami dzieci, na twarzach malowało się wzruszenie ale także duma ze swoich zdolnych pociech.

Rodzice wręczyli kwiaty pani dyrektor Bożenie Kołodziej oraz wychowawczyni grupy świetlicowej, dziękując za piękne przedstawienie oraz owocną pracę z ich pociechami. Pani dyrektor również skierowała ciepłe słowa, zarówno do rodziców jak i uczniów.

W drugiej części programu nie obyło się jednak bez zabaw i różnych konkurencji. Rodzice szukali siebie na portretach, skakali na skakankach, ścigali się z „jajkiem na łyżce”, wystąpili w karaoke i konkursie tanecznym. Było przy tym mnóstwo śmiechu i wszystkim towarzyszył dobry humor. Wspaniała uroczystość mogła odbyć się dzięki zaangażowaniu rodziców i uczniów, na których wychowawczyni grupy może zawsze liczyć.

 

Wychowawca świetlicy
Grażyna Mikulska

 

Wasze komentarze


dzisiaj, 21 min temu
czwartek, 15.11.2018 08:58
czwartek, 15.11.2018 08:36
środa, 14.11.2018 12:15
3
środa, 14.11.2018 10:41
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Salon Drzwi i Podłóg
Salon Drzwi i Podłóg
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Praca na GoWork
Praca na GoWork