Kabaret Paranienormalni z nowym programem. Zgarnij wejściówki! [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

sobota, 3.2.2024 20:44 2094 0

W dniu 11 lutego 2024 roku o godzinie 14:00, centrum ząbkowickiej rozrywki znajdzie się w Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki. Paranienormalni, znani ze swojego niezwykłego poczucia humoru, przyjadą do miasta, aby zafundować widzom prawdziwie paranienormalne doznania. "2024" - to nie tylko rok, to też najnowszy program kabaretu, stworzony specjalnie z myślą o tym dynamicznym okresie. Czas pędzi nieubłaganie, ale Paranienormalni postanowili złapać go za rogi i zaprezentować widzom, jak sobie radzą z galopującym tempem zmian w świecie.

Humor, jako unikalna ludzka moc, pomaga spojrzeć na przyszłość z uśmiechem, oswoić teraźniejszość i cieszyć się z przeszłości. Paranienormalni doskonale to rozumieją, improwizując z teraźniejszością, tęskniąc jednocześnie za przeszłością. Ich nowy program 2024 to prawdziwa uczta dla fanów, pełna surrealistycznych wątków, którymi zaskakują widzów.
W programie powraca niezastąpiony doctor Prozac, gotów poradzić sobie z absurdalną rzeczywistością. Kabaretowi artyści zabiorą widzów w kulisy polskiego kina, odkryją tajniki amerykańskiej telewizji, a wszystko to bez polityki, seksu i religii. Paranienormalni tworzą swoją wyjątkową przestrzeń, gdzie każdy znajdzie bezpieczne miejsce dla siebie.
Jeśli chcesz spędzić prawie dwie godziny pełne śmiechu i kabaretowego szaleństwa, koniecznie zarezerwuj sobie miejsce na wyjątkowym spektaklu Paranienormalnych. To nie tylko kabaret, to prawdziwa mieszanka paranienormalnego stylu, którą będziesz wspominać jeszcze długo po zakończeniu show. Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia w Ząbkowicach Śląskich! 

Kabaret Paranienormalni  - nowy program 2024
11.02.2024r. godz. 14:00
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki
Rynek 24, 57-200 Ząbkowice Śląskie

Bilety do nabycia online: https://biletyna.pl/event/view/id/330406

UWAGA KONKURS!

Dla naszych czytelników posiadamy 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie, żeby je odebrać wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie:  Skąd pochodzą Paranienormalni? Na Państwa maile czekamy pod adresem: konkurs@doba.pl do 05. lutego do godz. 22.00. W temacie prosimy wpisać Kabaret, a w treści oprócz odpowiedzi także swoje imię, nazwisko, miejscowość i numer telefonu. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie. 

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Kabaret Paranienormalni pochodzi z Jeleniej Góry.  Podwójne bilety otrzymują: Krystyna Kaleta i Mariusz Bartnik.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)