Już w sobotę w Ogólnopolski Przegląd Zespołów Muzyki Łowieckiej i Leśnej, a wieczorem koncerty Łydki Grubasa, Mesajah i Kapeli Bożków

wtorek, 10.5.2022 21:31 2220 0

Już w najbliższą sobotę na plantach zamkowych w Ząbkowicach Śląskich odbędzie się I Ogólnopolski Przegląd Zespołów Muzyki Łowieckiej i Leśnej! Od rana najlepsza muzyka łowiecka i atrakcje przyrodnicze dla najmłodszych dzięki obecności Nadleśnictw z Barda, Henrykowa, Świdnicy, Jugowa, Międzylesia oraz Lądka Zdroju – startujemy od godz. 11.00! A wieczorem wyjątkowe koncerty – wystąpią Łydka Grubasa, Mesajah, Buraky i Kapela Bożków!

 Przegląd wystartuje pobudką odegraną przed godz. 9.00 na ząbkowickim rynku, a o 9.00 w kościele św. Anny odprawiona zostanie msza hubertowska. Po niej zespoły biorące udział w przeglądzie przejdą ul. Krzywą na planty zamkowe, gdzie rozpoczynamy muzyczną ucztę. Od 11.00 wystartują również stoiska nadleśnictw – a to oznacza mnóstwo atrakcji dla dzieci. Gry, konkursy , zabawy i ścieżki edukacyjne, poszerzające jednocześnie wiedzę przyrodniczą.

W trakcie przeglądu będzie można także odwiedzić stoiska kół myśliwskich z powiatu ząbkowickiego, gdzie nie tylko zaznajomimy się z ich działalnością, ale również będzie możliwość nabycia produktów i potraw z dziczyzny.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)