IV liga: Polonia-Stal Świdnica - Orzeł 0:3 (0:0)

wtorek, 10.10.2017 14:00 900 0

Pewne zwycięstwo odnieśli piłkarze Orła Świdnicy w meczu z miejscową Polonią-Stalą. Biało-niebiescy co prawda do przerwy remisowali 0:0, ale po zmianie stron strzeleckim instynktem popisał się Tomasz Piątkowski, który dwukrotnie pokonał bramkarza. Najpierw w 53 minucie pomocnik Orła wykorzystał dogranie z głębi pola i strzelił obok wychodzącego bramkarza, zaś w 71 minucie indywidualną akcją przy linii końcowej minął dwóch obrońców i strzelił pewnie do siatki. Wynik meczu ustalił w 89 minucie Sławomir Źrebiec, który dobił strzał z rzutu wolnego Dawida Kuriaty.

Skład: Derbisz - Rychlica, Fudali, Górski, Radziszewski, Michalski (75 Zalewski), Piątkowski, Ślepecki, Rakoczy, Kuriata, Kowerko (80 Źrebiec).