III Turniej Ząbkowickiej Ligi Mini Futsalu

środa, 26.5.2021 10:03 1104 0

W sobotę 22 maja Ząbkowickie Centrum Sportu i Rekreacji zorganizowało ostatni turniej w ramach halowych rozgrywek dla dzieci. Udział w całym cyklu wzięło łącznie 35 drużyn podzielonych na trzy kategorie wiekowe- klasy 1-3,4-6 i 7-8. Młodzi zawodnicy rywalizowali na parkiecie hali Słoneczna, a spotkania trwały 1x8 minut.

Pierwsze do konfrontacji podeszły dzieci z najmłodszych klas, a po dwóch godzinach, w rozgrywce finałowej drużynę AS Orzeł  I pokonała ekipa Orlik II (1:2). Tego dnia udział potwierdziło siedem drużyn, które rywalizowały w dwóch grupach.  Kolejna kategoria na boisku zameldowała się o godzinie 10:30, a do rywalizacji przystąpiło osiem ekip. W finale spotkały się drużyny Orlik I i Orlik II, a o końcowym triumfie zadecydowały rzuty karne, w których lepsza okazała się „jedynka”. Na koniec sportowych emocji ząbkowicka hala gościła najstarszych zawodników i zawodniczki z klas 7-8. Najlepsza tego dnia była Polonia Ząbkowice Śląskie, która zremisowała z SP nr 3 i wygrała z SP Braszowice.

Już 29 maja br. odbędą się finały kategorii, w których wystąpią drużyny z największą ilością punktów zgromadzonych na swoim koncie.

Finał klas 1-3: Orlik II – Orlik III

Finał klas 4-6: Orlik I- Orlik II

Finał klas 7-8: Sparta Ziębice – Polonia Ząbkowice Śl.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)