II Młodzieżowy Turniej Talentów w Ząbkowicach Śląskich! [ZDJĘCIA]

sobota, 16.11.2019 09:12 4863 0

15 listopada w Ząbkowickim Ośrodku Kultury odbył się II Młodzieżowy Turniej Talentów. W wydarzeniu wzięła udział młodzież z całego powiatu!

Pomysł na Turniej Talentów powstał z inicjatywy Młodzieżowej Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich. Podczas tegorocznej edycji na widowni pojawili się także przedstawiciele z Młodzieżowej Rady Miejskiej Dzierżoniowa i Kłodzka, którzy pogratulowali pomysłu i wykonania. Być może w najbliższym czasie Turniej Talentów pojawi się także i w tych miastach.

Na scenie nie zabrakło śpiewów, gry na gitarze, a także pokazu iluzji! Uczestnicy z dużym zaangażowaniem chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i udowodnić, ze to właśnie oni zasługują na zdobycie pierwszego miejsca.

Podczas przerwy i obrady jury odbyła się prezentacja o Młodzieżowej Radzie Miejskiej Ząbkowic i jej zasługach oraz występy artystyczne. Dodatkowo publiczność miała okazję zagłosować na swojego faworyta. Tym samym nagrodę publiczności zdobył Marcin Kraczuk.

Decyzją jury zwycięzcą II Młodzieżowego Turnieju Talentów została Paulina Prochowska i Nikola Ratajczak, dziewczyny zachwyciły swoim wokalnym duetem. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Komentarze (0)