komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 25 maja 2020

Grzegorza, Urbana

Gmina Stoszowice wznawia działalność placówek oświatowych. Wcześniej zrobi testy wszystkim pracownikom oświaty

czwartek, 21.5.2020 10:13 , komentarze: 19 , odsłony: 1867
kategorie artykułu:

Gmina Stoszowice od 25 maja wznawia działalność przedszkoli i szkoły podstawowej w klasach I-III. Władze gminy zdecydowały, że wcześniej wszyscy pracownicy placówek oświatowych zostaną przetestowani w kierunku koronawirusa.

 

Od 25 maja gmina Stoszowice wznawia działalność Szkoły Podstawowej w Budzowie z filią w Grodziszczu  oraz przedszkoli: Publicznego Przedszkola w Przedborowej z oddziałem w Grodziszczu, Niepublicznego Przedszkola „Kajtek” w Srebrnej Górze, a także Niepublicznego Przedszkola „Kolorowy Balonik” w zakresie zajęć opiekuńczo-wychowawczych przedszkolaków i uczniów klas I - III.

- Przypominamy, że w dalszym ciągu musimy stosować się do zaleceń GIS-u, dla bezpieczeństwa własnego i innych - apeluje Urząd Gminy. 

Aby zwiększyć bezpieczeństwo dzieci i pracowników władze gminy Stoszowice zdecydowały się na przeprowadzenie testów na obecność przeciwciał koronawirusa u wszystkich pracowników oświaty. 

 - Pierwsi w Polsce testujemy wszystkich pracowników placówek oświatowych na obecność przeciwciał koronawirusa: COVIDGI; P-ciała p/ wirusowi SARS-Cov-2 IgG oraz COVIDMI; P-ciała p/ wirusowi SARS-Cov-2 IgM. W trosce o bezpieczeństwo dzieci, rodziców, nauczycieli oraz pracowników, podjąłem decyzję o przebadaniu kadry oświatowej. Dzisiaj pobierane są próbki krwi. Zdrowie naszych podopiecznych i bezpieczeństwo pracowników jest najważniejsze - mówi Paweł Gancarz, wójt gminy Stoszowice. 

 

 

 

Wasze komentarze

Pewnie tak dba jak sołtys
czwartek, 21.05.2020 21:31 autor:
bardzo dobra decyzja! Dziękujemy
czwartek, 21.05.2020 10:25 autor: Rodzic
sobota, 23.5.2020 15:43
14
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.