komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 17 kwietnia 2021

Rudolfa, Roberta

Gmina Stoszowice wspiera WOŚP

wtorek, 14.1.2020 15:50 , komentarze: 0 , odsłony: 1832
kategorie artykułu:

10 stycznia br., w piątek na hali sportowej w Budzowie odbył się mini finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zorganizowany przez budzowski sztab WOŚP-u pod kierownictwem Pani Aldony Dwornik we współpracy z Gminą Stoszowice i Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Srebrnej Górze.

W mini finał z wielką ochotą zaangażowali się uczniowie, nauczyciele i rodzice, którzy tego dnia chcieli jednego - podzielić się dobrem z najbardziej tego potrzebującymi. Sztab zorganizował wielką loterię fantową, podczas której wyświetlana była prezentacja poprzednich finałów, kiedy rekord zbiórki pobijał kolejny rekord, było również spotkanie z futbolistami z Bielawy. Oczywiście największe emocje towarzyszyły licytacjom. Na aukcje trafiły pamiątkowe gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale również gadżety  Gminy Stoszowice z autografem m.in. Jurka Owsiaka czy Pawła Kukiza. Najbardziej zaciekła rywalizacja dotyczyła jednak  książki „Księgi Jakubowe” ze specjalną dedykacją od noblistki Olgi Tokarczuk.


Tego dnia, w Budzowie i Grodziszczu, sztab WOŚP zainkasował 5 968, 14 zł. Z kolei w niedzielę wolontariusze zebrali do puszek kwotę 7 198 zł. Łącznie budzowski WOŚP dołożył cegiełkę w wysokości 13 166, 14 zł, co jest absolutnym rekordem!


Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia, dziękujemy wolontariuszom, którzy wyruszyli na zbiórkę z puszkami, strażakom z OSP Gminy Stoszowice, za asystę kwestujących i oczywiście darczyńcom, którzy otworzyli swoje serca.

 

UG Stoszowice

 

 

Wasze komentarze

środa, 14.4.2021 10:45
poniedziałek, 12.4.2021 19:27
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów