Gala Finałowa konkursu "Aktywne, kreatywne i piękne sołectwo Gminy Stoszowice"

środa, 20.10.2021 09:42 1366 1

W piątek 15 października odbyła się Gala Finałowa konkursu "Aktywne, kreatywne i piękne sołectwo Gminy Stoszowice", w którym udział wzięli sołtysi, radni rad sołeckich, rady gminy i wszyscy mieszkańcy żywo zaangażowani w działania na rzecz swoich miejscowości.

- Nasze sołectwa od początku roku do końca września aktywnie zbierały punkty - dbały o ład przestrzenny, realizowały zadania inwestycyjne, włączały się w działania realizowane przez gminę, organizowały różnego rodzaju wydarzenia i dbały o integrację mieszkańców - mówi wójt gminy Stoszowice, Paweł Gancarz.

Tegoroczną edycję na trzech, najważniejszych miejscach podium świętowali:

1 miejsce - Sołectwo JEMNA nagroda w wysokości 3000 zł
2 miejsce - Sołectwo Przedborowa - 2500 zł
3 miejsce - Sołectwo Żdanów - 2000 zł

Wyróżnienie o wartości 1000 zł otrzymały Sołectwo Budzów i Sołectwo Stoszowice 

Po oficjalnym ogłoszeniu wyników zebrani zwiedzali Twierdzę Srebrna Góra.

- Mieliśmy okazję zobaczyć, po raz ostatni przed rewitalizacją obiektu, miejsca w których powstanie hotel z restauracją. Wielu mieszkańców odwiedziło twierdzę po raz pierwszy po kilku, kilkunastu latach i byli pod wrażeniem zmian i prac jakie zostały wykonane. A my ze swej strony serdecznie zapraszamy, by właśnie mieszkańcy jak najczęściej twierdzę odwiedzali, byli z nami, korzystali z jej oferty. Gratulacje raz jeszcze dla wygranych, a wszystkim życzę powodzenia w kolejnej edycji - dodaje wójt Stoszowic. 

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

środa, 20.10.2021 09:44
sołectwo Jemna! Super! Gratulacje!