komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

środa, 17 października 2018

Wiktora, Marity

Dzień Sportu na ziębickim Orliku

środa, 19.9.2018 14:47 , komentarze: 0 , odsłony: 345
kategorie artykułu:

W czwartek 6 września rozegrany został turniej piłki nożnej dla dzieci w ramach "Dnia Sportu na Orliku" zorganizowany przez Gminne Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach. Sponsorem głównym ogólnopolskiej imprezy była Polska Grupa Energetyczna która przekazała nam sprzęt sportowy niezbędny do prowadzenia treningów piłkarskich dzieci i młodzieży. Patronat nad tym wydarzeniem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Po raz pierwszy zaprosiliśmy do naszych rozgrywek Skrzatów - dzieci z rocznika 2011 i 2012, którzy przybyli wraz z rodzicami. Były to pierwsze zorganizowane zajęcia sportowe dla tych roczników. W tym dniu liczył się dla nich przede wszystkim aktywny udział. Na wyróżnienie zasłużyli wszyscy Skrzaci: Cyprian Dymek, Krystian Gniewczyński, Sebastian Stawasz, Mateusz Antochów, Hubert Flisik, Kacper Przybyła, Oliwier Budzki, Jakub Jędrasiewicz, Ksawery Trochanowicz i Gabriel Nawrocki.

Również swój turniej rozegrały starsze dzieci - Orliki. W zawodach udział wzięły 3 drużyny: Niebiescy, Kolorowi i Żółci. Pierwsze miejsce zajęli Niebiescy, drugie Żółci i trzecie Kolorowi. W zwycięskiej drużynie wystąpili: Mateusz Zarzeczny, Kacper Szewczenko, Konrad Stępień, Krystyna Flis, Jakub Jaśko, Piotr Kabała, Nikolas Iżyk i Filip Dąbrowski. Animatorzy najwszechstronniejszym zawodnikiem wybrali Nikolasa Iżyka, bramkarzem turnieju został Mateusz Zarzeczny.

 

GCEiS

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 15.10.2018 12:13
5
poniedziałek, 15.10.2018 12:10
1
poniedziałek, 15.10.2018 11:56
6
Salon Drzwi i Podłóg
Salon Drzwi i Podłóg
Szkoła Językowa
Szkoła Językowa
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele