komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

środa, 25 listopada 2020

Erazma, Katarzyny

Dzień Seniora w Gminie Bardo

piątek, 16.10.2020 13:44 , komentarze: 0 , odsłony: 853
kategorie artykułu:

Od wielu lat w Gminie Bardo w październiku odbywa się spotkanie z okazji Dnia Seniora. W tym roku w związku z panującą pandemią koronawirusa, obchody Bardzkiego Dnia Seniora odbyły się w zmienionej formie, uwzględniając wszystkie zasady bezpieczeństwa.

 

Nie było tradycyjnego spotkania w Centrum Kultury i Biblioteka, a Msze Święte, w intencjach wszystkich Seniorów Gminy Bardo, odbyły się w trzech Kościołach – Kościele św. Anny w Przyłęku, Kościele św. Mikołaja w Brzeźnicy oraz Bazylice Nawiedzenia NMP w Bardzie. Dyplomy z życzeniami i kwiaty dla najstarszych seniorów w imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Bardo przekazali Zastępca Burmistrza Rafał Batóg wraz z Przewodniczącą Rady Miejskiej w Bardzie Barbarą Strzelec. Nie zabrakło również słodkich upominków, ufundowanych przez sponsorów oraz laurek, wykonanych przez dzieci z przedszkola Sióstr Jadwiżanek w Brzeźnicy i dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bardzie.

Jeszcze raz, wszystkim Seniorom składamy najserdeczniejsze życzenia. Aby nigdy nie zabrakło Wam zapału do wspierania kolejnych pokoleń, życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, energii i entuzjazmu. Niech „Jesień Życia” będzie dla Państwa najlepszym czasem do spełniania rzeczy niespełnionych, a każdy nowy dzień niech dostarcza jak najwięcej powodów do szczerego uśmiechu!

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Bardzie składa serdeczne podziękowania sponsorom Europejskiego Dnia Seniora oraz wszystkim, którzy pomogli przy organizacji w/w uroczystości.

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 7 godz temu
sobota, 21.11.2020 13:24
1
poniedziałek, 16.11.2020 13:00
czwartek, 12.11.2020 08:26
4
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa