Dzień Dziecka na plantach zamkowych w Ząbkowicach Śląskich!

środa, 24.5.2023 10:57 685 0

Podobnie jak w zeszłym roku 1 czerwca rynek w Ząbkowicach Śląskich zapełni się postaciami z bajek. Zachęcamy wszystkich do wcielenia się w swoich ulubionych bohaterów. Dla każdego, kto weźmie udział w paradzie w przebraniu przewidziany jest drobny upominek.

O godz. 15:00 startujemy spod napisu IloveZąbkowiceŚląskie w rynku i idziemy w stronę ząbkowickiego zamku, na którego plantach czekać będzie mnóstwo atrakcji!

Podczas czwartkowego popołudnia świętując Dzień Dziecka w Ząbkowicach Śląskich można będzie spotkać alpaki, konie i psy polarne. Ponadto będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Podczas całego wydarzenia do godziny 19.00 prowadzone będą animacje dla dzieci z mega bańkami, gry i zabawy. Dla artystów przygotowaliśmy sztalugi i mnóstwo kolorowej farby, dzięki której będzie można stworzyć wspaniałe dzieła. Każdy będzie mógł wziąć udział w warsztatach mydlarskich, sensorycznych oraz robienia breloczków. Ponadto będzie koło fortuny, zabawy taneczne i dmuchańce, malowanie twarzy, a dla wszystkich łasuchów wata cukrowa, popcorn i kukurydza.

Dodatkowo odbędą się konkurencje sportowe i sprawnościowe, także na rowerze - dlatego zachęcamy do przyjścia ze swoim rowerem i wzięcia udziału w rywalizacjach .Podczas tego dnia nie zabraknie muzyki, zabawy i fantastycznej atmosfery!

Wszystkie atrakcje dla dzieci są bezpłatne! 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)