Dzień Dziecka dla podopiecznych SOSW na Bartnikach

wtorek, 14.6.2022 09:12 932 2

W piątek 10 czerwca na 17 osobową grupę dzieci niepełnosprawnych intelektualnie i ruchowo czekała ogromna niespodzianka zorganizowana przez Koło Wędkarskie Nr 11 w Kamieńcu Ząbkowickim- spóźniony Dzień Dziecka.

Ogromne zaangażowanie członków Koła sprawiło, że dzień ten był niezapomniany i wspaniały. O godzinie 9.00 jako pierwsi  na Bartniki przyjechali wychowankowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Ząbkowicach Śl., a następnie podopieczni Szkoły Podstawowej Specjalnej w Zespole Szkół Specjalnych w Kłodzku wraz z opiekunami. Dzieci pod opieką wędkarzy udały się na poszczególne stanowiska i łowiły ryby. Radość była ogromna, każdy z uczestników złowił co najmniej jedną rybę. W przerwie między atrakcjami można było zjeść kiełbasę z grilla, napić się soku.

Rodzice i dziadek  Pawełka - ucznia z Kłodzka przygotowali atrakcje w postaci: dmuchanego Misia do skakania, popcorn i watę cukrową; opiekun uczniów z Ząbkowic Śląskich zapewnił stanowisko do zajęć plastycznych. Upominki dla dzieci sponsorowali: Stacja Paliw "ELF"- Arkadiusz Łuczak Kamieniec Ząbkowicki, Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo usługowe "Euro-Mar"- A. Mielniczek Kamieniec Ząbkowicki, a także Zarząd Koła Wędkarskiego.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie członków koła, rodzicom, nieocenionej pani Danusi (czuwała nad wszystkim)- za dostarczenie naszym podopiecznym wspaniałych wrażeń i pozytywnych emocji. 

Monika Hut- Rozmis

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

Kz wtorek, 14.06.2022 23:53
No w tym roku koło wedkarskie nie zrobiło zawody na...
Niepozdrawiam wtorek, 21.06.2022 18:14
Ten komentarz jest żenujący, i to jest wstyd tak napisać...