Silver Run w Srebrnej Górze - charytatywny bieg górski

wtorek, 21.2.2023 13:45 631 0

W kwietniu 2023r. zapraszamy Wszystkich Biegaczy na 22-tą edycje zawodów charytatywnych w cyklu biegów górskich Silver Run do Muzeum Twierdzy w Srebrnej Górze na Dolnym Śląsku, położonej w sercu G. Sowich. Biegacze mają do dyspozycji cztery trasy 6/12/21/42km wytyczone w po szlakach turystycznych i duktach leśnych do transportu drzewa, o nawierzchni szutrowej w 95% i 5% kamienistej na podbiegach w okolicach wzniesień.

Dla dzieci Organizator przewiduje darmowy bieg na dystansie 250m z medalami i upominkami dla finalistów. Silver Run to unikalna atmosfera i aktywny wypoczynek połączony z pomaganiem podopiecznym Polskiej Fundacji Wychowania Fizycznego. Aktywne pomaganie jest wzbogacone o współzawodnictwo, a celem jest zebranie środków na darmowe i pozaszkolne zajęcia wychowania fizycznego oraz sprzęt sportowy dla dzieci i młodzieży z domów dziecka, ubogich rodzin, ośrodków wychowawczych; socjoterapii zakładów poprawczych oraz resocjalizacyjno-socjoterapeutycznych.

W DARMOWYCH ZAJĘCIACH UCZESTNICZĄ RÓWNIEŻ DZIECI I MŁODZIEŻ Z UKRAINY

Zawody już po raz 8 odbywają się w Srebrnej Górze i Partnerem zawodów Silver Run jest Gmina Stoszowice i GOKSIR Stoszowice, a na rywalizację zapraszają Wójt G. Stoszowice oraz Sponsorzy; Ski-Raft, Strzelnica Histoyczna, Sponsor Główny: APTENEO.PL

W czasie zawodów odbędzie się piknik ekologiczny, w czasie którego odbędzie się między innymi wymiana starych i zepsutych telefonów komórkowych, smartphonów oraz tabletów na sadzonki drzew, degustacje produktów ekologicznych z regionu itd.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek