Brokat wciąż modny. Zabłyśnij w Noc Sylwestrową

wtorek, 30.12.2014 13:27 5857 0

Noc Sylwestrowa jest jedną z tych, podczas której kobiety pragną rozbłysnąć jak gwiazda. Im więcej brokatu, cekinów, cyrkonii... - tym lepiej. Co zrobić by lśnić witając Nowy Rok? Mamy kilka wskazówek.

 

 

Przygotowując się do imprezy noworocznej musimy pamiętać nie tylko o tym, w co się ubrać, ale też jakie włożyć dodatki, biżuterię, torebkę czy buty. To wszystko to jednak dopiero podstawa. Ostatecznego kształtu nadadzą makijaż, paznokcie i włosy. W te można wpiąć broszkę, piórko czy ozdobić je brokatem w sprayu. Podobnie z paznokciami - dziś można na nich umieścić wszystko co się chce. I nie należy przejmować się tym, że brokat rzekomo wyszedł z mody.

 

 

- Wcale nie jest prawdą, że brokat stał się niemodny. Fakt, używa się go coraz mniej - stawiamy na klasykę, prostotę, ale Noc Sylwestrowa jest tą jedyną nocą, gdzie nie należy się kierować rozsądkiem, a zaszaleć i podkreślić piękno - wyraża swoją opinię wizażystka i stylistka paznokci Magda Jarosz - Tylko witając Nowy Rok możemy do woli użyć świecidełek i błyskotek - wszystko jest dozwolone - śmieje się, proponując odważne makijaże.

Tradycyjnie najbardziej modny makijaż na tę wyjątkową noc, to smoky eyes. Ciemne tzw. "zadymione" oko jest od lat najbardziej popularnym rozwiązaniem,..

 

 

... ale można także zabawiać się doklejając sztuczne długie, kolorowe rzęsy czy nakładając na powieki cienie z brokatem.

 

 

Ten ostatni coraz częściej zamiast włosów, oczu czy paznokci, ozdabia naszą twarz na łuku od brwi po policzek.

 

 

Równie ważne są dodatki - metaliczne łańcuchy, wszystkie odcienie złota i srebra rządzą w tym roku. Kolie potrafią nadać charakteru nawet zwykłej, małej czarnej. Podobnie jak połyskujące szpilki.

 

MM, foto: http://www.magdajarosz.pl

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)