komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

niedziela, 26 maja 2019

Filipa, Pauliny

Biernacice: Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych Myśliwych [ZOBACZ WIDEO]

wtorek, 7.5.2019 08:08 , odsłony: 1583
kategorie artykułu:

Na terenie strzelnicy w Biernacicach odbyły się VII Dolnośląskie Zawody Strzeleckie Policjantów i innych Służb Mundurowych Myśliwych. Uczestnicy rywalizowali o puchary oraz cenne nagrody rzeczowe w kilku konkurencjach, m.in. strzelaniu do rzutków oraz do makiet imitujących zwierzynę. Patronat honorowy nad zawodami objął Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu oraz Komendant Powiatowy Policji w Dzierżoniowie. W tym roku impreza połączona była z obchodami 100 rocznicy powołania Policji Państwowej.

Na strzelnicy w Biernacicach odbyły się VII Dolnośląskie Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych Myśliwych. Organizatorem były Związki Zawodowe Policjantów z Komendy Powiatowej w Dzierżoniowie oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów województwa dolnośląskiego. Patronat honorowy nad zawodami objął Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu oraz Komendant Powiatowy Policji w Dzierżoniowie.

Do konkursu stanęło 43 zawodników reprezentujących wszystkie służby mundurowe z Dolnego Śląska. Zwycięzcą zawodów został kolega ze Służby Więziennej Paweł Bagiński, który zdobył 460 punktów na 500 możliwych. Drugie miejsce z wynikiem 448 punktów zajął dzierżoniowski policjant Paweł Pindera, a trzecie z rezultatem 444 Pan Kamil Afanasjew reprezentujący Wojsko Polskie.

Zawodnicy rywalizowali w kilku konkurencjach m.in.: SkeetTrap - strzelanie do rzutków, strzelanie ze 100 m do stałej makiety rogacza i lisa oraz dwie konkurencje parkurowe - strzelanie do rzutków oraz strzelanie do ruchomej makiety zająca oraz dzika. Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy, a każdy z uczestników, pamiątkowe dyplomy oraz cenne rzeczowe nagrody. Wszyscy miłośnicy oraz sympatycy łowiectwa spędzili czas w miłej, sportowej, otoczonej aurą myślistwa atmosferze. Nie zabrakło również dań kuchni myśliwskiej dla wszystkich uczestników, gości oraz zebranej publiczności. Serdecznie dziękujemy organizatorom oraz fundatorom nagród i zapraszamy na przyszłoroczne zawody.

KPP w Dzierżoniowie
Oficer Prasowy
kom. Marcin Ząbek

 

sobota, 25.5.2019 00:00
czwartek, 23.5.2019 11:58
1
wtorek, 21.5.2019 10:25
1
piątek, 17.5.2019 09:00
poniedziałek, 6.5.2019 08:04
4
Praca na GoWork
Praca na GoWork
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ZGK Z?bkowice ?l.
ZGK Z?bkowice ?l.