komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 18 października 2019

Juliana, Lukasza

Biernacice: Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych Myśliwych [ZOBACZ WIDEO]

wtorek, 7.5.2019 08:08 , odsłony: 2210
kategorie artykułu:

Na terenie strzelnicy w Biernacicach odbyły się VII Dolnośląskie Zawody Strzeleckie Policjantów i innych Służb Mundurowych Myśliwych. Uczestnicy rywalizowali o puchary oraz cenne nagrody rzeczowe w kilku konkurencjach, m.in. strzelaniu do rzutków oraz do makiet imitujących zwierzynę. Patronat honorowy nad zawodami objął Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu oraz Komendant Powiatowy Policji w Dzierżoniowie. W tym roku impreza połączona była z obchodami 100 rocznicy powołania Policji Państwowej.

Na strzelnicy w Biernacicach odbyły się VII Dolnośląskie Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych Myśliwych. Organizatorem były Związki Zawodowe Policjantów z Komendy Powiatowej w Dzierżoniowie oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów województwa dolnośląskiego. Patronat honorowy nad zawodami objął Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu oraz Komendant Powiatowy Policji w Dzierżoniowie.

Do konkursu stanęło 43 zawodników reprezentujących wszystkie służby mundurowe z Dolnego Śląska. Zwycięzcą zawodów został kolega ze Służby Więziennej Paweł Bagiński, który zdobył 460 punktów na 500 możliwych. Drugie miejsce z wynikiem 448 punktów zajął dzierżoniowski policjant Paweł Pindera, a trzecie z rezultatem 444 Pan Kamil Afanasjew reprezentujący Wojsko Polskie.

Zawodnicy rywalizowali w kilku konkurencjach m.in.: SkeetTrap - strzelanie do rzutków, strzelanie ze 100 m do stałej makiety rogacza i lisa oraz dwie konkurencje parkurowe - strzelanie do rzutków oraz strzelanie do ruchomej makiety zająca oraz dzika. Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy, a każdy z uczestników, pamiątkowe dyplomy oraz cenne rzeczowe nagrody. Wszyscy miłośnicy oraz sympatycy łowiectwa spędzili czas w miłej, sportowej, otoczonej aurą myślistwa atmosferze. Nie zabrakło również dań kuchni myśliwskiej dla wszystkich uczestników, gości oraz zebranej publiczności. Serdecznie dziękujemy organizatorom oraz fundatorom nagród i zapraszamy na przyszłoroczne zawody.

KPP w Dzierżoniowie
Oficer Prasowy
kom. Marcin Ząbek

 
środa, 16.10.2019 15:40
środa, 16.10.2019 15:33
wtorek, 15.10.2019 15:09
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE