komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 19 lutego 2019

Arnolda, Konrada

Będzie remont drogi wojewódzkiej w Srebrnej Górze

piątek, 5.10.2018 09:30 , komentarze: 11 , odsłony: 3202
kategorie artykułu:

 Odcinek drogi wojewódzkiej 385 w Srebrnej Górze zostanie wyremontowany. Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu właśnie ogłosiła przetarg, w którym wyłoni wykonawcę zadania: "Rozbudowa z przebudową drogi wojewódzkiej nr 385 w Srebrnej Górze w km 26+10,00 - 32+44,59"

 

W ramach inwestycji przewiduje się rozbudowę z przebudową drogi wojewódzkiej pomiędzy Srebrną Górą a Budzowem. Projektowany odcinek drogi wojewódzkiej ma swój początek we wsi Budzów, w pobliżu istniejącej zatoki autobusowej, koniec w m. Srebrna Góra w okolicy skrzyżowania z ulicą Nowe Miasto.

Dwa lata prac planistycznych, uzgodnień, spotkań i rozmów z DSDIK i Tauronem przyniosło wreszcie upragniony efekt. Determinacja zaowocowała i DSDiK ogłosiła przetarg na przebudowę dolnego odcinka drogi wojewódzkiej nr 385 w Srebrnej Górze! Czekamy z niecierpliwością na wyniki postępowania - komentuje wójt Stoszowic Paweł Gancarz.

 

Inwestycja zakłada rozbudowę drogi z jej przebudową, wliczając to zjazdy do posesji. Powstanie także chodnik o szerokości 2 metrów, który posiadać będzie nawierzchnię z drobnowymiarowych elementów granitowych, ograniczony obrzeżem granitowym. Jezdnia zostanie odwodniona, zbudowana zostanie sieć kanalizacji deszczowej. Przebudowana zostanie linia oświetlenia drogowego i istniejąca sieć telekomunikacyjna. 

 

W galerii projekt wyremontowanej drogi. 

 

 

 

Wasze komentarze

"... w Źrebnej Górze... " - dobre... ;) ;)
piątek, 05.10.2018 10:40 autor:

Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa