Będzie Bal Wędkarza i wystawa fotograficzna

poniedziałek, 30.10.2017 14:00 924 0

Koło PZW Ząbkowice Śląskie w tym roku świętuje Jubileusz 60-lecia działalności. Z tej okazji Zarząd Koła organizuje Bal Wędkarza, który odbędzie się 18 listopada 2017 r. oraz wystawę fotograficzną poświęconą historii wędkarstwa w Ząbkowicach Śląskich. Obecnie trwają prace nad zbiorem fotografii, które będą prezentować wędkarstwo dawniej i dziś.

- Zachęcamy wszystkich naszych członków koła, ale i nie tylko, do przesyłania nam fotografii obrazujących przygody nad wodą, krajobrazy, okazałe ryby, zawody wędkarskie, akweny wodne i wszystko to, co kojarzymy z szeroko pojętym wędkarstwem. Fotografie mogą pochodzić z dawnych lat jak i obrazować aktualne czasy wędkarstwazaprasza do wspólnego tworzenia wystawy prezes ząbkowickiego koła Daniel Ciepierski - Mogą być to zdjęcia robione tradycyjną metodą, lub fotografie cyfrowe. My zajmiemy się obróbką i ich prezentacją. W planach mamy również wykorzystać najlepsze fotografie do wydania kalendarza ściennego na rok 2018, ale to akurat zależy od zgromadzonych na ten cel funduszy - kończy.

Zdjęcia można przesłać za pomocą poczty e-mailowej na adres dlamian@wp.pl lub po kontakcie telefonicznym z Danielem (603 129 423) dostarczyć do siedziby koła, w której już za kilka dni rozpocznie się generalny remont.

Sam Bal odbędzie się w Ząbkowicach Śląskich (Sadlno – świetlica wiejska) i jest zaplanowany na 100 osób. Bilety są odstępne od piątku, a o miłą atmosferę i dobrą zabawę zatroszczy się zespół DZA Live. Zapraszamy do udziału i zachęcamy do wspólnego tworzenia wystawy fotograficznej „60-lat Koła PZW Ząbkowice Śląskie”.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)