komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 19 września 2020

Januarego, Konstancji

Bardo: Rozpoczął się nowy rok szkolny

wtorek, 3.9.2019 15:21 , komentarze: 1 , odsłony: 1712
kategorie artykułu:

2 września to dla ponad 340 uczniów i 130 przedszkolaków Gminy Bardo rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. KEN w Bardzie z filią w Przyłęku.

 

W uroczystym apelu z okazji rozpoczęcia roku szkolnego uczestniczył Burmistrz Miasta i Gminy Bardo Krzysztof Żegański, Przewodnicząca Rady Miejskiej Barbara Strzelec, z ramienia Nadleśnictwa Bardo Śląskie Roman Warzecha, kierownik OPS Bardo Wiesława Horowska, Przewodniczący Rady Rodziców Adam Trzeboński, reprezentująca koła kombatanckie Danuta Leodańska, nowy katecheta i wikary z parafii w Bardzie o. Tomasz Mikołajczyk oraz proboszcz parafii w Przyłęku ks. Stanisław Saryczew.
Apel rozpoczął się od wniesienia pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie głos zabrał Burmistrz Miasta i Gminy Bardo Krzysztof Żegański, który życzył wszystkim uczniom i gronu pedagogicznemu wielu sukcesów na swojej drodze. Zwłaszcza uczniów dopingował możliwością zdobycia stypendiów za bardzo dobre wyniki w nauce. Warto wspomnieć, że od nowego roku szkolnego mamy jedną placówkę oświatową w Gminie Bardo podzieloną na dwie części. W Bardzie uczą się dzieci w klasach I -V, a w Przyłęku (w budynku byłego Gimnazjum) uczniowie klas VI – VIII.
Następnie były podziękowania, gratulacje i kwiaty. Od 1 września br. pani Wioletta Piojda oficjalnie pełni funkcję Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. KEN w Bardzie z filią w Przyłęku, natomiast zastępcą dyrektora została Katarzyna Krzysińska.
Uczniom życzymy samych szóstek i piątek, a nauczycielom samych zdolnych i grzecznych dzieci. 

 

UMiG Bardo

 

Wasze komentarze

ciekawym czy strajkować zamierzają
wtorek, 03.09.2019 16:02 autor:
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe