komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 21 maja 2019

Wiktora, Kryspina

Ambasada Urody Look-Sus – jedyny Gabinet w powiecie oferujący innowacyjną metodę walki z cellulitem!

wtorek, 16.4.2019 00:00 , odsłony: 1720
kategorie artykułu:

Do Ambasady Urody Look-Sus przy ul. Stolarskiej 3 w Ziębicach, przybyło innowacyjne urządzenie – Endermologia LPG –nr 1 na świecie w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową oporną na ćwiczenia i dietę. Co więcej, urządzenie to można wykorzystywać również w walce z oznakami starzenia się skóry - poprawić owal twarzy, zlikwidować  tzw. drugi podbródek czy spłycić zmarszczki.

Na co działa oryginalna Endermologia LPG?

Endermologia LPG działa wielotorowo: wyszczupla, ujędrnia, modeluje i wygładza:WYSZCZUPLANIE – aktywowanie lipolizy (procesu powodującego rozpad tłuszczów)

UJĘDRNIANIE – stymulowanie fibroblastów (czyli włókien podporowych zapewniających elastyczność) do wzmożonej produkcji elastyny i kolagenu odpowiadających za elastyczność i sprężystość skóry

MODELOWANIE – rzeźbienie sylwetki i opornych obszarów ciała

WYGŁADZANIE – likwidowanie cellulitu i wygładzanie skóry

 


Technika LPG® Endermologie® opiera się na opatentowanym procesie – podciśnienie tworzy fałdę skórną, która jest masowana przez dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone w hermetycznej komorze. Różne kierunki i różna prędkość obrotu rolek zapewnia maksymalną i nieporównywalną z żadną inną metodą mobilizację tkanki. Masaż wykonywany jest przez specjalny kostium dla pełnego komfortu ale także możliwości płynnego manewrowania głowiącą a w konsekwencji uzyskania optymalnej mocy zabiegu. Prawidłowo wykonany zabieg jest bezbolesny, a nawet przyjemny i relaksujący. Zabieg jest także bezpieczny i co najważniejsze – maksymalnie skuteczny!

LPG Endermologie ma także szerokie zastosowanie terapeutyczne i w medycynie sportowej. Doskonale sprawdza się w leczeniu obrzęków, blizn, rozstępów, oparzeń, bólu kręgosłupa, żylaków, niewydolności żylnej, przeszczepów skóry.

LPG zapewnia doskonałe efekty po serii wykonanych zabiegów, których nie osiągniemy absolutnie żadnymi kosmetykami, zabiegami manualnymi z ich użyciem czy innymi urządzeniami Endermo.

 

Zapraszamy do:

Ambasady Urody Look-Sus
ul. Stolarska 3
(wejście od głównej ulicy prowadzącej na Targowisko Miejskie )
57-220 Ziębice

 tel. 600 456 757 

Oprócz LPG Endermologie Gabinet oferuje szereg zabiegów przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń oraz sprawdzonych profesjonalnych kosmetyków. 

W ofercie Gabinetu: 

Oczyszczanie Wodorowe – Nowość!

Hifu – Nowość!
Laser IPL
Oksybrazja
Zabiegi medyczne PRX, PQAge
Zabiegi pielęgnacyjne twarzy
Przedłużanie rzęs
Makijaż permanentny
Stylizacja paznokci

 

Zapraszamy również do polubienia i śledzenia Facebooka Ambasady: www.facebook.com/Ambasada-Urody-Look-Sus

 

poniedziałek, 20.5.2019 09:05
5
sobota, 18.5.2019 10:19
23
czwartek, 16.5.2019 14:17
6
środa, 15.5.2019 14:32
11
Praca na GoWork
Praca na GoWork
ZGK Z?bkowice ?l.
ZGK Z?bkowice ?l.
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA