All Windows Group nowym właścicielem firmy Urzędowski

piątek, 19.1.2024 20:28 3985 0

Firma All Windows Group, lider branży stolarki otworowej, informuje, że stała się nowym właścicielem firmy Urzędowski, jednego z czołowych producentów stolarki drewnianej. Ta strategiczna decyzja ma na celu nie tylko wzajemny rozwój obu firm, ale również obiecuje dalsze wsparcie i inwestycje w społeczność lokalną Ziębic.

- Firma Urzędowski, będąca symbolem lokalnej przedsiębiorczości, od ponad 30 lat utrzymuje renomowaną pozycję w branży, łącząc tradycyjne rzemiosło z innowacyjnymi technologiami. Przejęcie przez All Windows Group otwiera przed firmą Urzędowskim drzwi do nowych możliwości w zakresie rozwoju produktów oraz rozwija potencjał zawodowy dla mieszkańców Ziębic i okolic. Firma All Windows Group z 27-letnią historią innowacji i postępu, jest liderem w dziedzinie rozwiązań z PCV i Aluminium na rynkach krajowym oraz międzynarodowym. Firma, znana z dbałości o jakość produktów i satysfakcję Klientów, nieustannie dąży do rozwoju, czego dowodem jest ciągłe poszerzanie asortymentu oraz inwestycja w branżę stolarki drewnianej. All Windows Group z siedzibą w Nysie, zatrudnia dziś prawie 1200 osób, zarówno w obszarze administracji jak i na halach produkcyjnych, których łączna powierzchnia wynosi ponad 50 000 m2. Przejęcie firmy z tak bogatym doświadczeniem oraz możliwościami produkcyjnymi jak firma Urzędowski, otwiera nowe horyzonty rozwoju dla obu przedsiębiorstw. Współpraca oparta na wykorzystaniu możliwości sprzedażowych All Windows Group na rynku międzynarodowym, przynosi możliwość ekspansji i wzrostu na globalną skalę - informuje All Windows Group. 

Przejęcie firmy Urzędowski przez nyskiego producenta ma szczególne znaczenie dla społeczności Ziębic. Nie tylko zapewni utrzymanie istniejących miejsc pracy oraz stworzy nowe możliwości zatrudnienia i rozwoju zawodowego w regionie, ale także przyczyni się do dalszego rozwoju miasta i okolic.

- To bardzo dobra wiadomość dla Ziębic i gminy Ziębice. Dodatkowo przed samymi świętami gmina Ziębice sprzedała inwestorowi jedną z działek, która umożliwi rozwój inwestycji planowanej na kolejne lata. Bardzo się cieszę, że tak poważny inwestor zdecydował się na rozwój ziębickiej firmy i realizację swoich planów, również tych związanych ze zwiększeniem zatrudnienia, w naszym mieście. Mam nadzieję, że to początek powrotu do czasów świetności fabryki okien, dającej wiele miejsc pracy. Zakład w Nysie, zatrudniający prawie 1200 osób pokazuje, że jest to bardzo dobry pracodawca. Bardzo dziękuję Panu Prezesowi, przedstawicielom Zarządu i Dyrekcji All Windows Group za podjęcie współpracy z samorządem gminy Ziębice! - komentuje burmistrz Ziębic, Mariusz Szpilarewicz. 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)