Aktywny weekend majowy z Gminnym Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach

środa, 10.5.2023 11:31 334 0

W dniach 29 kwietnia i 2 maja Gminne Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach zorganizowało cykl zajęć sportowo-rekreacyjnych z okazji weekendu majowego.

Sobotę zapoczątkował turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży, w którym najlepszy okazał się Milan Sekuła przed Borysem Kotkowskim i Maksymilianem Sekułą. Wspaniałą postawę pokazał Karol Kuziemski, który ze względu na to, że jest starszy poprosił o nieklasyfikowanie go w turnieju. Zawody były rozgrywane na sali GCEiS w Ziębicach. Animacje przeniosły się na boisko Orlik gdzie skoncentrowano się na tenisie ziemnym. Zajęcia przyjęły formę konkursów i zadań. Wyróżnienia otrzymali Borys Kotkowski i Maksymilian Sekuła.

We wtorek, 2.05 na Orliku w Ziębicach odbył się festyn piłkarski, w którym wzięli udział: Wojciech Skowronek, Fabian Misztal, Piotr Zerbok, Gabriel i Dawid Sarara, Maksymilian i Milan Sekuła, Nathaniel Ochał, Borys Kotkowski, Szymon Krzyształ, Maciej Polaszek, Adam Drozdowski. Atrakcji było sporo. Całość zapoczątkował turniej 4x4 gdzie zagrano mecz i rewanż.Do dyspozycji uczestników było specjalnie przygotowane boisko do siatkonogi, rebounder do indywidulnej pracy nad piłkarską techniką i mata do strzałów na celność, na której rozegrano konkurs.

Podsumowując weekend majowy to zarówno sobota jak i wtorek były wypełnione sportową rywalizacją i fajną atmosferą. Pozytywnych emocji nie brakowało, a uczestnicy pokazali duże zamiłowanie do sportu i aktywności fizycznej.Organizatorem zajęć był Przemysław Palmowski - pracownik GCEiS.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)