komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 23 sierpnia 2019

Apolinarego, Filipa

Akademia Sportu Orzeł na obozie w Rewalu!

poniedziałek, 15.7.2019 13:42 , komentarze: 1 , odsłony: 1686
kategorie artykułu:

Wraz z ostatnim dzwonkiem szkolnym w całej Polsce rozpoczęły się długo wyczekiwane przez uczniów wakacje. Zawodnicy Akademii Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie w liczbie 44 uczestników wyjechali na obóz piłkarski do nadmorskiego Rewala.

Przez osiem dni pobytu nad morzem Bałtyckim młodzi piłkarze szlifowali swoją formę na treningach, a także szeregu sportowych turniejów.

Każdy dzień dostarczał naszym zawodnikom nowych doświadczeń. Warunki do trenowania oraz zakwaterowanie były na bardzo wysokim standardzie, a pobyt na obozie daleki od monotonii. Oprócz zajęć i materiału, który mieliśmy zrealizować, nie zapomnieliśmy, że jest również czas na rekreację. - komentuje Krzysztof Cupiał, trener trampkarzy.

Podczas pobytu w ośrodku uczestnicy mieli możliwość korzystania z hotelowego basenu, rozgrywania spotkań w lidze obozowej m.in. turnieje w siatkówkę, tenisa stołowego, symulator gry piłkarskich, beach soccer czy 3v3 w turnieje piłkarskiej klatce. Młode Orły uczestniczyły również w wycieczce krajoznawczej zwiedzając Trzęsacz, Międzyzdroje, podziwiając Turkusowe Jeziorko czy zalew Szczeciński. Nie obyło się bez spaceru po polo oraz odwiedzin w muzeum figur woskowych.

Dobra pogoda wprost zachęcała do plażowania i kąpieli w morzu. Aktywny odpoczynek był kluczowy po długim i wyczerpującym sezonie. Moi zawodnicy dowiedzieli się nad czym będziemy pracować w nadchodzącym sezonie oraz czego będę od nich wymagał, a gry kontrolne i zaangażowanie na treningach było dla mnie dużą dawką wiedzy. - podsumowuje trener młodzików Łukasz Lisiecki.

Zarówno trampkarze, jak i młodzicy rozegrali gry kontrolne. Podopieczni trenera Cupiała pokonali swoich rówieśników z Football Academy (oddział Małopolska) 15:4, natomiast ekipa trenera Lisieckiego zwyciężyła 12:2 (z FA Małopolska) i 13:3 z drużyną Suchary Suchy Las.

 

Wasze komentarze

czwartek, 22.8.2019 09:19
poniedziałek, 19.8.2019 13:13
2
poniedziałek, 19.8.2019 13:13
poniedziałek, 19.8.2019 13:12
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Prywatna Poradnia Podologiczna
Prywatna Poradnia Podologiczna
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.