komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

piątek, 22 lutego 2019

Marty, Malgorzaty

8.12. Jarmark Mikołajkowy - Srebrna Góra

czwartek, 22.11.2018 08:39 , komentarze: 0 , odsłony: 1385
kategorie artykułu:

Już 8 grudnia 2018 roku odbędzie się tradycyjny, coroczny Jarmark Mikołajkowy, zwyczajowo w magicznej i urokliwej przestrzeni srebrnogórskiej ( SPA „Aniołek” oraz plac przylegający bezpośrednio do budynku, a także budynek GOKSiR). Mikołajowe elfy, przekupione przez nas polukrowanymi piernikami, zdradziły, że Święty Mikołaj zadba o to, aby w tym wyjątkowym dniu padał specjalnie dla nas puszysty śnieg, a mróz nie będzie taki dotkliwy jak to zazwyczaj bywa. O resztę zadbamy sami.

Uraczymy was nie tylko pachnącymi korzenną przyprawą piernikami czy zapachem sosnowych choinek, ale i także wyjątkowymi występami utalentowanych dzieci i młodzieży z Gminy Stoszowice, a nawet pokazem iluzjonisty. Odśpiewamy razem znane kolędy, dzieląc się między sobą ciepłem i uśmiechem.

Jarmark Mikołajkowy to nie tylko stoiska wystawiennicze, przepełnione regionalnymi produktami i ciepłymi posiłkami. Idea tego wyjątkowego święta polega na tym, aby każdy uczestnik wyniósł z tej imprezy dla samego siebie coś pięknego i nieuchwytnego.

Kreatywne Warsztaty Mikołajkowe dla dzieci, niepowtarzalne spotkanie twarzą w twarz z samym Świętym Mikołajem, sprzedaż regionalnych produktów związanych ze świętami, przestrzeń artystycznej ekspresji nie tylko dla występujących podczas Jarmarku utalentowanych artystów, ale i dla nas samych oraz rozgrzewanie się w cieple prawdziwego ogniska i spędzenie tego unikalnego święta razem – to wszystko tworzy dobrze nam wszystkim znaną magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia oraz międzyludzką więź, dzięki której nikt z nas nie czuje się samotny w ten wyjątkowy czas. 

 

 

Wasze komentarze


Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa