komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

niedziela, 27 września 2020

Wincentego, Mirabeli

6.09. Słanie Wici Turniejowych w Złotym Stoku

środa, 12.8.2020 10:33 , komentarze: 0 , odsłony: 2620
kategorie artykułu:

Turnieju o wielki skarb przeprowadzić mór nie pozwala, jednakowoż potyczki i zabawy każdemu do żywota niezbędne. Dlategoż Turniej Rycerski o Skarb Wolnego Miasta Górniczego Złoty Stok na rok przyszły 2021odraczamy, a w zamian Słać Wici Turniejowe na owoż wydarzenie będziemy. 
Słać je będziemy w niedzielę 6 września od godziny 16:00 na polach turniejowych, co na co dzień placem za Centrum Kultury i Promocji w Złotym Stoku się zowią, a za budynkiem przy ul. 3 Maja 10 się znajdują.

Wici rozsyłać będziem wśród śmiałków w walkach ciężkozbrojnych miecza i tarczy oraz wśród duetów rycerskich, co naprzeciw siebie stawać będą. Dla najlepszych nagrody czekają niemałe i honor. Oprawą rycerskich bojów będą wszelakiego rodzaju pokazy i opowieści o czasach minionych, a także możebność spróbowania się publiczności w konkurencjach wielorakich. Dla ducha uniesień przygotowalim także średniowiecznej muzyki koncert.

Pamiętajcie, że mór nie odpuszcza i uważać nań winien każdy, kto się do nas wybiera. Bezpieczeństwa dopełnimy, ale tylko razem z Wami. Niechaj każdy na wypadek wszelki swoją ma maseczkę, niechaj do zaleceń na miejscu się stosuje, a zdrowiem tego nikt nie przypłaci.
Ze względu na to, na polach nie uświadczycie ni jadła, ni napitku, dlategoż ubezpieczcie się we własny wikt. My dostarczymy chleba dla duszy!

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe