45 tys. zł dotacji dla stowarzyszeń na realizację kolejnych zadań publicznych - piłka siatkowa i tenis ziemny

środa, 11.5.2022 08:52 369 0

9 maja rozstrzygnięto kolejne konkursy z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu na realizację zadań publicznych w Gminie Ząbkowice Śląskie na 2022 rok.

Zadanie pn. Popularyzacja współzawodnictwa sportowego poprzez organizację treningów i uczestnictwa w rozgrywkach i meczach piłki siatkowej prowadzić będzie Ząbkowickie  Towarzystwo Sportowe ul. Kusocińskiego 17, 57-200 Ząbkowice Śląskie, na realizację powyższego zadania stowarzyszenie otrzymało dotację w wysokości 30 000 zł. W ramach zadania planowana jest organizacja zajęć i treningów dla młodzieży i dorosłych oraz organizacja serii turniejów z okazji 20-lecia ZTS Ząbkowice.

Zadanie pn. Organizacja współzawodnictwa sportowego w zakresie tenisa ziemnego, udział dzieci, młodzieży i osób dorosłych z Gminy Ząbkowice Śląskie w treningach i zawodach prowadzić będzie  Klub Sportowy Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie, ul. Rynek 34/2, 57-200 Ząbkowice Śląskie, na realizację powyższego zadania Klub otrzymał dotację w wysokości 15 000 zł. W ramach zadania planowana jest organizacja turnieju z okazji rozpoczęcia sezonu, prowadzenie treningów dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych oraz udział uczestników w rozgrywkach ligowych.

 

UMiG Ząbkowice Śląskie

Dodaj komentarz

Komentarze (0)