31.08. Jubileuszowa X edycja Biegów na 5 i 10 km w Ząbkowicach Śląskich oraz I Puchar NordicWalking

wtorek, 2.7.2024 15:28 882 1

Po raz dziesiąty w Ząbkowicach Śląskich odbędą się biegi na 5 i 10 km po atestowanej trasie z metą w sercu miasta. Jubileuszowa edycja ma być wyjątkowa, a w ostatni dzień wakacji – 31 sierpnia 2024 r. emocji i niespodzianek na pewno nie powinno zabraknąć. W tym roku po raz pierwszy w szranki staną sympatycy nordicwalking, którzy z kijkami pokonają 5 km trasę, by spotkań się w ząbkowickim Rynku. Tam też po biegach głównych zaplanowano Bieg Rodzinny.

10 edycja zobowiązuje, dlatego organizatorzy w tym roku zaplanowali szereg niespodzianek dla uczestników. Oczywiście nie zabraknietradycyjnych nagród finansowych i rzeczowych w kilkudziesięciu, przeróżnych kategoriach wiekowych, ale dodatkowo przygotowano także niespodzianki dla 10 biegacza, 110, 210 oraz 310 uczestnika na mecie.

Ale to tylko niektóre z atrakcji dziesiątego święta biegowego w Ząbkowicach Śląskich – Mieście Krzywej Wieży i Frankensteina. O kolejnych organizatorzy będą informować na bieżąco.

Zapisy wyłącznie elektroniczne - https://formularz.ultimasport.pl/219

Regulamin – www.centrumsportu.com.pl

 ---

Czołem biegaczki i biegacze! W ostatni dzień sierpnia tj. 31.08.24 r., ulicami Ząbkowic Śląskich, Jaworka i Bobolic wystartuje jubileuszowa X
edycja "10 Ząbkowickiej"! Nowością jest inauguracyjny I Puchar Nordic Walking, a to wszystko przebiegać będzie po atestowanych trasach
mających metę w samym centrum miasta.

Mnóstwo kategorii wiekowych, kategoria małżeństw, kategoria najlepsza ząbkowiczanka i najlepszy ząbkowiczanin, kategorie najlepsi mieszkańcy Powiatu Ząbkowickiego, nagrody finansowe i nagrody w postaci sprzętu sportowego.

Na zakończenie bieg rodzinny wokół Rynku i Starego Miasta, po którym nastąpi uroczyste podsumowanie i loteria wśród uczestników biegu.
Zapisy już ruszyły, a liczba miejsc ograniczona!

 

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

wtorek, 02.07.2024 19:19
5, 10 km czy to aby nie przesada? Jak szaleć...