30. Finał WOŚP coraz bliżej. Ząbkowicki Sztab zakończył rejestrację wolontariuszy

wtorek, 7.12.2021 09:24 637 1

Wielkimi krokami zbliża się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Ząbkowicach Śląskich zakończono już rejestrację wolontariuszy. Trwają jeszcze zapisy na ustawienie w sklepach, firmach stacjonarnych skarbon, rozpoczyna się także zbieranie fantów na licytacje!

fot. Ząbkowicki Sztab WOŚP
 

 30 stycznia 2022 roku w całej Polsce rozpocznie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  pod hasłem "Przejrzyj na oczy", a jej celem będzie zbiórka funduszy dla okulistyki dziecięcej. Ząbkowicki Sztab WOŚP zakończył już rekrutację wolontariuszy. Zgłosiło się ich 80, którym towarzyszyć będą opiekunowie. 

Jeszcze przed finałem w gminie Ząbkowice Śląskie odbędą się tradycyjne już minifinały WOŚP w szkołach i przedszkolach, może jeszcze zgłosić swój sklep, zakład usługowy do stacjonarnej skarbony, zostało dosłownie kilka wolnych! 

Już wiadomo, że podczas finału w Ząbkowicach Śląskich wystąpi zespół Long & Junior, twórcy takich hitów jak "Helenka”, „Tańczyć chcę”, „Śpiewać uczę się”, „Tańcz tańcz tańcz”, „Kolorowa sukienka” oraz „Bądź moją królową". Ale czymże byłby wielkoorkiestrowy finał bez licytacji! Rozpoczyna się zbiórka fantów! 

 - Masz coś ciekawego na aukcję i i chcesz grać z nami.  Odezwij się do nas - zachęca Ząbkowicki Sztab WOŚP.

 

 

 

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

jarek środa, 08.12.2021 19:37
zobaczymy czy w tym roku wolontariusze będą nosić znak pioruna...