komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 24 stycznia 2019

Felicji, Franciszka

24.06. Rodzinny piknik sportowy w Rudnicy

poniedziałek, 11.6.2018 09:11 , komentarze: 0 , odsłony: 668
kategorie artykułu:

Serdecznie zapraszamy na Rodzinny Piknik Sportowy, który odbędzie się w niedzielę 24 czerwca na boisku sportowym w Rudnicy. Początek o godz. 13.00


Centralnym punktem pikniku będzie coroczny Turniej Piłkarski w Rudnicy oraz po raz pierwszy zorganizowany Turniej Wsi Gminy Stoszowice. Natomiast dla dzieci będą ZAMKI DMUCHANE oraz różne konkursy i zabawy.

W turnieju piłkarskim swój udział potwierdziły drużyny: Wieża Rudnica, Przedborowianka Przedborowa, Cis Brzeźnica i Piasek Potworów. Obecnie jesteśmy w trakcie poszukiwania jeszcze 2 chętnych drużyn. Regulamin turnieju dostępny jest na stronie www.wiezarudnica.pl.tl 

Do Turnieju Wsi swoją reprezentację może zgłosić każda wieś z Gminy Stoszowice (zgłoszenia przyjmuje Monika Czekaj do 20 czerwca). Turniej, w którym będą startować 5-osobowe drużyny, będzie się składał z 6 konkurencji: przeciąganie liny, sztafetowy bieg z przeszkodami, strzały do bramki piłką do rugby, wyścig taczek farmera, bieg slalomem z przelewaniem wody kubeczkami z wiadra do wiadra oraz rzuty beretem w dal.

W obu turniejach drużyny plasujące się na podium otrzymają pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody. Ale to nie nagrody są najważniejsze. Liczy się prestiż, która wieś okaże się najlepsza w Gminie Stoszowice.

Na Rodzinnym Pikniku Sportowym nie zapomniano o dzieciach i całych rodzinach. W trakcie rozgrywanych meczy odbędą się dla nich różne zabawy i konkursy z nagrodami. Dzieciaki będą mogły także się wyszaleć na DMUCHANYCH ZAMKACH.

Na imprezie dostępny będzie dobrze wyposażony bufet. Będą także dania z grilla, frytki, wata cukrowa i popcorn.

Na Rodzinnym Pikniku Sportowym w Rudnicy każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w imprezie, a szczególnie mieszkańców Gminy Stoszowice, aby zaprezentowali swoje umiejętności i pokazali, która wieś rządzi w gminie.

Impreza jest zorganizowana w ramach projektu „Rodzinny Piknik Sportowy integracją mieszkańców wsi Rudnica i Gminy Stoszowice” dofinansowanego w ramach programu Dolnośląskie Małe Granty z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

 

Wasze komentarze


środa, 23.1.2019 08:56
wtorek, 22.1.2019 15:20
poniedziałek, 21.1.2019 12:26
2
poniedziałek, 21.1.2019 09:20
2
piątek, 18.1.2019 12:22
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Z?bkowice ?l.
ZGK Z?bkowice ?l.
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele