komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

środa, 17 października 2018

Wiktora, Marity

24.06. Rodzinny piknik sportowy w Rudnicy

poniedziałek, 11.6.2018 09:11 , komentarze: 0 , odsłony: 603
kategorie artykułu:

Serdecznie zapraszamy na Rodzinny Piknik Sportowy, który odbędzie się w niedzielę 24 czerwca na boisku sportowym w Rudnicy. Początek o godz. 13.00


Centralnym punktem pikniku będzie coroczny Turniej Piłkarski w Rudnicy oraz po raz pierwszy zorganizowany Turniej Wsi Gminy Stoszowice. Natomiast dla dzieci będą ZAMKI DMUCHANE oraz różne konkursy i zabawy.

W turnieju piłkarskim swój udział potwierdziły drużyny: Wieża Rudnica, Przedborowianka Przedborowa, Cis Brzeźnica i Piasek Potworów. Obecnie jesteśmy w trakcie poszukiwania jeszcze 2 chętnych drużyn. Regulamin turnieju dostępny jest na stronie www.wiezarudnica.pl.tl 

Do Turnieju Wsi swoją reprezentację może zgłosić każda wieś z Gminy Stoszowice (zgłoszenia przyjmuje Monika Czekaj do 20 czerwca). Turniej, w którym będą startować 5-osobowe drużyny, będzie się składał z 6 konkurencji: przeciąganie liny, sztafetowy bieg z przeszkodami, strzały do bramki piłką do rugby, wyścig taczek farmera, bieg slalomem z przelewaniem wody kubeczkami z wiadra do wiadra oraz rzuty beretem w dal.

W obu turniejach drużyny plasujące się na podium otrzymają pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody. Ale to nie nagrody są najważniejsze. Liczy się prestiż, która wieś okaże się najlepsza w Gminie Stoszowice.

Na Rodzinnym Pikniku Sportowym nie zapomniano o dzieciach i całych rodzinach. W trakcie rozgrywanych meczy odbędą się dla nich różne zabawy i konkursy z nagrodami. Dzieciaki będą mogły także się wyszaleć na DMUCHANYCH ZAMKACH.

Na imprezie dostępny będzie dobrze wyposażony bufet. Będą także dania z grilla, frytki, wata cukrowa i popcorn.

Na Rodzinnym Pikniku Sportowym w Rudnicy każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w imprezie, a szczególnie mieszkańców Gminy Stoszowice, aby zaprezentowali swoje umiejętności i pokazali, która wieś rządzi w gminie.

Impreza jest zorganizowana w ramach projektu „Rodzinny Piknik Sportowy integracją mieszkańców wsi Rudnica i Gminy Stoszowice” dofinansowanego w ramach programu Dolnośląskie Małe Granty z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 15.10.2018 12:13
5
poniedziałek, 15.10.2018 12:10
1
poniedziałek, 15.10.2018 11:56
6
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Szkoła Językowa
Szkoła Językowa
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Salon Drzwi i Podłóg
Salon Drzwi i Podłóg
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA