komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

czwartek, 9 lipca 2020

Lukrecji, Weroniki


22-latek uciekał alfą romeo przed policją. Znaleziono u niego znaczne ilości narkotyków

środa, 13.5.2020 14:35 , komentarze: 20 , odsłony: 7004
kategorie artykułu:

 22-latek kierując bez uprawnień alfą romeo, uciekał przed policją. Znaleziono u niego znaczne ilości narkotyków. Mężczyzna trafił do aresztu. 

Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Ząbkowicach Śląskich zauważyli jadącego alfa romeo młodego mężczyznę. Był znany funkcjonariuszom, gdyż już wcześniej zatrzymywano go w związku z posiadaniem narkotyków. Miał także cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

- Wraz z 22-latkiem podróżowała jego 16-letnia koleżanka. Młody mężczyzna na widok policjantów próbował uciekać. Początkowo odjechał samochodem, a po przejechaniu kilku kilometrów wysiadł i zaczął pieszo uciekać między budynkami. Został zatrzymany przez policjantów. Po sprawdzeniu samochodu funkcjonariusze znaleźli w nim amfetaminę i wagę elektroniczną. Wiedząc, że mężczyzna może mieć także niedozwolone substancje w domu - pojechali tam. Nie mylili się. Policjanci zabezpieczyli duże ilości narkotyków, między innym blisko 100 gramów haszyszu, ponad 320 porcji amfetaminy oraz prawie 100 porcji marihuany - mówi kom. Ilona Golec z ząbkowickiej policji. 

Zatrzymany 22-latek zachowywał się nerwowo i nienaturalnie, dlatego został przewieziony do szpitala, gdzie pobrano mu krew do sprawdzenia, czy był pod wpływem narkotyków. Jadąca z zatrzymanym 16-latka została przekazana pod opiekę matki, a on sam trafił do policyjnego aresztu.

- 22-latkowi postawiono zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz kierowania pojazdem pomimo cofnięcia uprawnień. Wobec podejrzanego sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiąc - dodaje oficer prasowa ząbkowickiej komendy.

Policjanci sprawdzają, czy mężczyzna nie zajmował się również sprzedażą środków zabronionych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadanie narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 3 lat, a w przypadku ich znacznej ilości nawet do 10 lat.

 

 

 

Wasze komentarze

PDW Gruby
czwartek, 14.05.2020 12:52 autor: .
To grubsza ryba wpadła
środa, 13.05.2020 15:46 autor:
Zamykać dziadostwo na 10 lat
środa, 13.05.2020 14:40 autor:
poniedziałek, 29.6.2020 15:01
4
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe