komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 27 stycznia 2020

Przybysława, Anieli

19.01. Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika w Lutomierzu

wtorek, 14.1.2020 14:26 , komentarze: 0 , odsłony: 489
kategorie artykułu:

Zapraszamy na Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika!

Działająca w Lutomierzu serowarnia to firma rodzinna Pani Stanisławy Pasternak i jej córki Pani Malwiny. Specjalizuje się w produkcji sera podpuszczkowego młodego, niedojrzewającego. Od pewnego czasu Lutomierz, dzięki pomysłowości i energii obu Pań energii oraz całej familii Pasternak, staje się lokalnym centrum dobrej i pysznej żywności. Wiedzą o tym stali bywalcy lutomierskiej serowarni i dowiadują się nowi smakosze, dla których liczą się zarówno kolor, smak i aromat, ale i pewność, iż cykl wytwarzania żywności oferowanej w Lutomierzu oparty jest o naturalne metody hodowli zwierząt czy roślin oraz o bezpieczne procedury przetwarzania oferowanych produktów.

Każda trzecia niedziela miesiąca to okazja, aby wziąć udział w wydarzeniu kulinarnym, jakim są Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika w Lutomierzu. Do gospodarstwa przyjeżdżają inni producenci wysokiej jakości żywności z bliskiej okolicy.

Czekać będą na Was: masło, jogurty, pierniki, oleje, kompoty i syropy sezonowe, przysmaki serowe, wędliny, mąki, miody, sery krowie, owcze i kozie, jaja i twarogi, zioła, przyprawy, pasty i pasztety wegetariańskie i wegańskie, lokalne pieczywo, przetwory warzywne, owocowe, sezonowe, warzywa i owoce a także chipsy z pasternaku, prażona soja, ciasta domowe, pyszne przekąski oraz serwowane na ciepło zupy, herbaty, dania grillowane. Rękodzieło. Atrakcje dla dzieci.

 

 

 

Wasze komentarze

Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec