komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 25 stycznia 2020

Pawła, Miłosza

19.01. Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika w Lutomierzu

wtorek, 14.1.2020 14:26 , komentarze: 0 , odsłony: 476
kategorie artykułu:

Zapraszamy na Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika!

Działająca w Lutomierzu serowarnia to firma rodzinna Pani Stanisławy Pasternak i jej córki Pani Malwiny. Specjalizuje się w produkcji sera podpuszczkowego młodego, niedojrzewającego. Od pewnego czasu Lutomierz, dzięki pomysłowości i energii obu Pań energii oraz całej familii Pasternak, staje się lokalnym centrum dobrej i pysznej żywności. Wiedzą o tym stali bywalcy lutomierskiej serowarni i dowiadują się nowi smakosze, dla których liczą się zarówno kolor, smak i aromat, ale i pewność, iż cykl wytwarzania żywności oferowanej w Lutomierzu oparty jest o naturalne metody hodowli zwierząt czy roślin oraz o bezpieczne procedury przetwarzania oferowanych produktów.

Każda trzecia niedziela miesiąca to okazja, aby wziąć udział w wydarzeniu kulinarnym, jakim są Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika w Lutomierzu. Do gospodarstwa przyjeżdżają inni producenci wysokiej jakości żywności z bliskiej okolicy.

Czekać będą na Was: masło, jogurty, pierniki, oleje, kompoty i syropy sezonowe, przysmaki serowe, wędliny, mąki, miody, sery krowie, owcze i kozie, jaja i twarogi, zioła, przyprawy, pasty i pasztety wegetariańskie i wegańskie, lokalne pieczywo, przetwory warzywne, owocowe, sezonowe, warzywa i owoce a także chipsy z pasternaku, prażona soja, ciasta domowe, pyszne przekąski oraz serwowane na ciepło zupy, herbaty, dania grillowane. Rękodzieło. Atrakcje dla dzieci.

 

 

 

Wasze komentarze

piątek, 24.1.2020 00:00
środa, 22.1.2020 09:28
1
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa