17.10. Spotkanie autorskie z Denisem Urubko

poniedziałek, 11.10.2021 09:51 406 0

Zapraszamy serdecznie na spotkanie autorskie z Denisem Urubko – profesjonalnym sportowcem, dziennikarzem, pisarzem, wykładowcą i trenerem.

Już 17 października 2021 o godzinie 18:00 w Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki (Rynek 24, Ząbkowice Śląskie) Denis Urubko promować będzie swoją najnowszą książkę pt. „BEZ STRATEGII PRZETRWANIA”. Podczas spotkania będzie można nie tylko porozmawiać z autorem, ale również nabyć niesamowite zdjęcia z wypraw wysokogórskich Denisa, które można było oglądać przez ostatni miesiąc w holu ZCKiT.

Denis Urubko jest jednym z najlepszych wspinaczy na świecie w ostatnich dziesięcioleciach. Człowiek o wielkiej charyzmie i własnej filozofii himalaizmu, wiele razy budzący kontrowersje w środowisku. Sam o sobie mówi: „Czasem jestem cyniczny, bywam okrutny, nie patrzę na góry i wspinaczy przez różowe okulary, krytycznie oceniam cudzy egoizm i nieodpowiedzialność, często łamię schematy, nie cierpię politycznej poprawności, ale zawsze będę odpowiadał na wezwanie pomocy. I będę wdzięczny tym, którzy mimo ryzyka ruszą ze mną, by uratować innego człowieka”.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)