komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

niedziela, 17 lutego 2019

Aleksego, Zbigniewa

26.10.-1.11. Repertuar Cinema 3D Kłodzko

czwartek, 25.10.2018 00:00 , komentarze: 0 , odsłony: 1754
kategorie artykułu:

Repertuar od 26 października do 1 listopada 2018r.

 

W dniach od 31 października do 1 listopada 2018 r. repertuar ulega znacznym zmianom i przesunięciom. Szczegóły w kasach kina lub na stronie www.cinema3d.pl/klodzko 

 1 listopada 2018 r. Kino Cinema3D będzie czynne od godz. 15.00

 

 

Hotel Transylwania 3

Premiera
97 min
Od lat 7
USA Animowany

10:00 dubbing 2D 

12:00 dubbing 3D

17:15 dubbing 2DBohaterowie upiornie zabawnej komedii powracają! Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku – od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów.

 

Pierwszy człowiek

Premiera 

141 min 

Od lat 15 

USA dramat 

14:15 napisy 2D 

18:00 napisy 2D

W filmie "Pierwszy człowiek" zobaczymy kulisy pierwszej udanej misji człowieka na Księżyc. Twórcy skupili się na żmudnych przygotowaniach Neila Armstronga do historycznej misji Apollo 11. Obraz powstał na motywach książki Jamesa R. Hansena i przedstawia historię widzianą oczyma Neila Armstronga. Poznajemy smak triumfu, ale i cenę, jaką zapłacił on sam, jego rodzina, przyjaciele i bliscy oraz naród. Reżyser, zapraszając publiczność w wyjątkową podróż, zastanawia się, czy cena ta warta była niekwestionowanego sukcesu.

 

 

Dziewczyna w sieci pająka

Premiera 

117 min 

Od lat 16 

USA, Szwecja, Wielka Brytania, Niemcy, Kanada / Thriller 

12:15 napisy 2D 

14:45 napisy 2D

20:15 napisy 2D

 21:00 napisy 2D

„Dziewczyna w sieci pająka” to wielki kinowy powrót LisbethSalander, bohaterki kultowej powieści z jednego z największych bestsellerów książkowych naszych czasów – cyklu poweściStiega Larssona. Autorem „Dziewczyny w sieci pająka” (w Polsce książka ukazała się pod tytułem „Co nas nie zabije”) jest David Lagercrantz, który po śmierci Larssona – zgodnie z wolą spadkobierców – podjął się kontynuacji przebojowej serii.

 

Halloween 

Premiera 

109 min

Od lat 16

 USA / Horror 

15:30 napisy 2D

19:30 napisy 2D 

21:45 napisy 2D

 

Jamie Lee Curtis powraca w ikonicznej roli LaurieStrode, by w ostatecznej rozgrywce stawić czoła Michaelowi Myersowi, zamaskowanej postaci, która prześladuje ją od kiedy udało jej się uciec z morderczej zabawy halloweenowej cztery dekady temu.

 

 

7 uczuć

Premiera
118 min
Od lat 15
Polska Komediodramat

10:30 oryginał (PL)Radość, złość, smutek, strach, samotność, wstyd i poczucie winy. Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.

Mała Stopa 

Premiera
97 min
USA Animowany

9:45 dubbing 2D

Przygodowa animacja Mała Stopa przedstawia legendę o Wielkiej Stopie z zupełnie innej perspektywy, kiedy bystry, młody Yeti znajduje coś, co według niego nie istnieje — człowieka. Wieści o tej „Małej Stopie” przynoszą mu sławę i wywołują poruszenie w społeczności prostych Yeti, rodząc pytania o to, co jeszcze można znaleźć w wielkim świecie otaczającym ich zaśnieżoną wioskę. To szalona opowieść o przyjaźni, odwadze i radości odkrywania.

Kler 

Premiera
135 min
Od lat 15
Polska Obyczajowy/dramat

17:30 oryginalny PL 

22:45 oryginalny PL* 

*seanse tylko 26 i 27 października

Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. Na co dzień układa im się bardzo różnie. Lisowski (Jacek Braciak) jest pracownikiem kurii w wielkim mieście i robi karierę, marząc o Watykanie. Problem w tym, że na jego drodze staje arcybiskup Mordowicz (Janusz Gajos), pławiący się w luksusach dostojnik kościelny, używający politycznych wpływów przy budowie największego sanktuarium w Polsce... Drugi z księży – Trybus (Robert Więckiewicz) w odróżnieniu od Lisowskiego jest wiejskim proboszczem. Sprawując posługę w miejscu pełnym ubóstwa, coraz częściej ulega ludzkim słabościom. Niezbyt dobrze wiedzie się też Kukule (Arkadiusz Jakubik), który – pomimo swojej żarliwej wiary – właściwie z dnia na dzień traci zaufanie parafian. Wkrótce historie trójki duchownych połączą się po raz kolejny, a wydarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostaną bez wpływu na życie każdego z nich.

 

 

Kalendarz wydarzeń specjalnych – październik/listopad

 

31.10. Dwa Maratony Halloween w Cinema 3D

 

8.11. Kina na Szpilkach Cinema 3D "Planeta Singli 2"

 

 

 

Wasze komentarze


czwartek, 14.2.2019 11:34
poniedziałek, 11.2.2019 08:32
poniedziałek, 14.1.2019 15:18
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele