komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 24 stycznia 2019

Felicji, Franciszka

10-16.08. Repertuar Cinema 3D Kłodzko

czwartek, 9.8.2018 11:29 , komentarze: 0 , odsłony: 776
kategorie artykułu:

Repertuar od 10 sierpnia do 16 sierpnia 2018r.

 

Ant-Man i Osa

czas trwania: 118 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 12

produkcja/rodzaj: USA Science fiction

godziny seansów:

12:15 dubbing 2D

14:45 dubbing 2D

19:15dubbing 2D

21:45 napisy 2D 

Przygotuj się na zmniejszenie. Ant-Man po raz kolejny zakłada kostium! Scott Lang boryka się z konsekwencjami swoich życiowych wyborów tak w roli superbohatera, jak i ojca. Kiedy stara się pogodzić życie rodzinne z obowiązkami Ant-Mana, Hope van Dyne i dr Hank Pym powierzają mu kolejną pilną misję. Scott musi ponownie założyć kostium Ant-Mana i nauczyć się walczyć u boku Osy, aby wspólnie odkryć sekrety z przeszłości.

 

Mamma Mia: Here We Go Again!

czas trwania: 116 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 12

produkcja/rodzaj: USA Musical

godziny seansów:

19:45 napisy 2D

Przygotujcie się, by znowu tańczyć, śpiewać, śmiać się i kochać! 10 lat po premierze komedii „Mamma Mia!”, która przyciągnęła do kin miliony widzów i zarobiła ponad 600 milionów dolarów, zapraszamy ponownie magiczną grecką wyspę Kalokairi w zupełnie nowej odsłonie filmowego hitu opartego na bestsellerowym musicalu z piosenkami ABBY.

Mission: Immposible - Fallout

Premiera

czas trwania: 147 min 

ograniczenia wiekowe: Od lat 15 

produkcja/rodzaj: USA Akcja

godziny seansów:

12:00 napisy 2D

14:45  napisy 2D

17:45  napisy 2D

20:45  napisy 2D

Nawet najlepsze zamiary często wracają, by nas prześladować. W „Mission: Impossible – Fallout” zastajemy EthanaHunta (Tom Cruise) i jego drużynę z IMF (Alec Baldwin, Simon Pegg, VingRhames) oraz ich sprzymierzeńców (Rebecca Ferguson, Michelle Monaghan) w wyścigu z czasem – po tym, jak misja, którą prowadzili, nie powiodła się…

 

Patryk

Premiera

czas trwania: 95 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 7 

produkcja/rodzaj: Wielka Brytania Dla dzieci

godziny seansów:

10:00 dubbing 2D

17:30  dubbing 2D

 

Życie Sary Francis stoi na głowie. Ostatnia rzecz jakiej jej teraz trzeba to mały, nieporadny ktoś, kim trzeba się opiekować. Szczególnie jeśli ten ktoś ślini się, chrapie i wyżera, co lepsze kąski z kuchennego śmietnika. A jednak! Sara dostaje w spadku rozpieszczonego, humorzastego mopsa, który z niewymuszonym urokiem zmienia jej każdy dzień w chaos! Wkrótce okaże się jednak, że ten czworonożny rozbójnik o spojrzeniu niewiniątka ma w sobie takie pokłady ciepła i miłości, że nie sposób mu się oprzeć. Niechciany kudłaty lokator staje się wkrótce najlepszym przyjacielem Sary, a jej życie zaczyna nabierać zupełnie nowych barw, gdy okazuje się jak wielu przystojniaków ma słabość do uroczych psiaków...

 

Młodzi Tytani: Akcja! Film 

Premiera

czas trwania: 93 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 7

produkcja/rodzaj: USA Dla dzieci

godziny seansów:

10:00  dubbing 2D

12:30  dubbing 2D

15:00  dubbing 2D

17:15  dubbing 2D

Tytani odnoszą wrażenie, że wszyscy najsłynniejsi superbohaterowie występują we własnych filmach — znaczy się wszyscy oprócz Młodych Tytanów! Jednak lider grupy — Robin, ma zamiar to zmienić. Chce być postrzegany jako gwiazda, a nie tylko postać drugoplanowa. Gdyby tylko udało im się zwrócić na siebie uwagę najbardziej rozchwytywanego reżysera w Hollywood… Pełni entuzjazmu i zwariowanych pomysłów Młodzi Tytani wyruszają do Tinsel Town w przekonaniu, że uda im się spełnić marzenia. Kiedy grupa trafia w ręce Super-Czarnego charakteru i jego maniackiego planu podbicia całego świata, sytuacja całkowicie wymyka się spod kontroli. Więzy przyjaźni i duch walki łączące członków grupy zaczynają słabnąć, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość Młodych Tytanów!

 

Jak zostać czarodziejem 

czas trwania: 97 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 7

produkcja/rodzaj: Meksyk, Wielka Brytania Dla dzieci

godziny seansów:

10:00 dubbing 2D

 Bohaterem filmu jest nieśmiały chłopiec o złotym sercu i bujnej wyobraźni. Marzy o przygodach, ale nie wierzy, że jakaś może go tak naprawdę spotkać. Pewnego dnia, niespodziewanie odkryje przejście do innego, ekscytującego wymiaru. To, kogo tam spotka w głowie się nie mieści! Złośliwe trolle, czarnoksiężnik o wielkiej mocy, tresowane smoki, balonowe ptaki, ale też zakręcona księżniczka, której wpadnie w oko. Księżniczka bardzo wierzy w bajki, a szczególnie w jedną z nich - o księciu, który pewnego dnia pojawi się, aby uratować jej królestwo. Gdy potężny czarnoksiężnik rzuci czar na całą krainę pogrążając ludzi w smutku, Terry zostanie wybrańcem, który się z nim zmierzy. Czy chłopiec odnajdzie w sobie odwagę, by stanąć twarzą w twarz z potężnym magiem? Czy można wyczarować radość?


Odnajdę Cię

czas trwania: 83 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 15

produkcja/rodzaj: Polska  Kryminalny

godziny seansów: 

22:15 oryg. pol

Trwa policyjna obława na żołnierza (Dariusz Chojnacki), który ma na sumieniu niemal wszystkich członków swojego oddziału. Przestępcę udaje się zwabić w pułapkę, ale doświadczona policjantka Justa (Ewa Kaim) popełnia prosty błąd i ścigany wymyka się obławie. W konsekwencji uchybień, kobieta zostaje wysłana na przymusowy urlop. Ambicja dyktuje jej jednak inne rozwiązanie. Zamiast zająć się narastającymi problemami we własnej rodzinie, porzuca wszystko i wraca do miasteczka swojego dzieciństwa, gdzie dorastał również jej przeciwnik. Podczas gdy Justa szuka tropów, mogących doprowadzić ją do kryjówki przestępcy, on sam dociera do jej bliskich i porywa córkę policjantki – Lenę. Postawiona pod ścianą, szantażowana kobieta, by odzyskać swoje życie i uratować dziecko, będzie musiała popełnić przestępstwo, wystawiając na śmierć Grzegorza (Piotr Stramowski) – ostatniego ocalałego z oddziału przestępcy. Próbując wybrnąć z sytuacji, policjantka rozpocznie morderczą grę z prześladowcą. Stawką w zaciętym pojedynku na spryt i intelekt będzie życie jej ukochanej córki.

 

 

Kalendarz wydarzeń specjalnych –sierpień

31 sierpnia 2018 r. Godz. 18:00

 MARATON WŁADCY PIERŚCIENI

Wersja reżyserska

 

Nieprzespana noc, powoduje stan wysokiego zadowolenia. Tylko pod warunkiem, że weźmiesz udział w nocnym maratonie filmowym. Widzów spragnionych emocji filmowych w hurtowej ilości  zapraszamy na cykliczne maratony filmowe. Jeśli jeden film to dla Ciebie  za mało, sprawdź najbliższe propozycje tematycznych maratonów. 

Maratony filmowe - Jeden film to za mało!

Zobacz w jedną noc trzy części kultowej serii filmowej "Władca Piercieni" 

MARATON WŁADCY PIERŚCIENI 

Podczas maratonu zagramy trzy części: "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia", "Władca Pierścieni: Dwie wieże", oraz "Władca Pierścieni: Powrót króla."

 

 

 

Wasze komentarze


Praca na GoWork
Praca na GoWork
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
ZGK Z?bkowice ?l.
ZGK Z?bkowice ?l.
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa